Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hetente hányszor érdemes...

Hetente hányszor érdemes vezetni járni?

Figyelt kérdés
Most kezdem el a vezetést nem sokára B-kategóriából. Ti hetente hányszor mentetek vezetni? Hány alkalom az ideális amit 1 héten vezessek le tanulóként?

2017. máj. 8. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
minimum 2. En heti egyszer jartam ,sot volt mikor 2-3 het kihagyas volt 2 ora kozt. Nahat meg is lett az eredmenye es megbuktam.
2017. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes legalább 2-3x2óra, de ha tudsz akkor minél sűrűbben vezetni, mert ugye ha egyszer kizökkenünk a vezetésből, mindig egy picit több idő kell, mire újra visszazökkensz.
2017. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Akkor fogsz vezetni, amikor az oktatódnak és neked is megfelel az időpont, s az többnyire nem az ideális két naponta két óra gyakorlás.

Minden nap nem ajánlott, kivéve, ha bírja a tanuló, ugyanis jellemzően szellemileg fárad ki, kellenek a pihenő napok, amikor az agy észrevétlenül tud dolgozni, az addigi tapasztalatokkal.

Az sem nagy baj, ha van egy, vagy két hosszabb szünet, de a folyamatos több hetes megszakítás egyértelműen hátrány

2017. máj. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Függ attól is hogy éppen dolgozol-e mellette vagy sem. Ha nem, akkor heti 2-3x2 óra ahogy írtam, ha dolgozol akkor megeshet hogy kevesebb ajánlott, de ez személy függő. Az pedig hogy mikor mehetsz, lényegtelen mert nem ez volt a kérdés.
2017. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én anno minden héten egyszer mentem, azaz 2 órát vezettem hetente. Nagyon kényelmes volt így, bár én csak 30 órát mentem, ha 60 órát kéne menjek, nem lenne kedvem már fél évig járni.
2017. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Erdemes intenziven jarni vezetni,ne tudj kizökkenni.

Eleinte heti 2 nap (4ora) idealis szerintem,aztan a vegefele csokkenteni.

2017. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!