Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vettem egy autot 6 honapja...

Vettem egy autot 6 honapja lejart a muszakim forgalmi torzskonyv még postázás alatt biztosítás nincs meg rajta milyen buntetest kaphatok?

Figyelt kérdés
Lehetseges hogyn elenged esetleg vagy mennyire buntet ?

2017. máj. 11. 03:03
 1/5 Alex Fly ***** válasza:

Ezért elvileg nem feltétlenül kapsz büntetést.

Csak használni ne akard...

2017. máj. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nagyon nem értem. Ki postázza a forgalmit?

A forgalmit, átíráskor a kormányablakban, okmányirodában azonnal elkészítik, és odaadják. Csak a törzskönyvet küldik később, postán.

De! Ha nincs kötelező gépjármű felelősség biztosításod, akkor nem is írják át. Nem kapsz se forgalmit, se törzskönyvet,se helyben, se postán.

Az eladó postázza? Az autót is postán küldte? A szerződésen szerepel, hogy az okmányokat átadta, átvetted.

2017. máj. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De Ha valaki igy kozlekedik vele?
2017. máj. 12. 11:29
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
Így ne közlekedjen vele senki. Előbb intézd el a szükséges dolgokat; ha eddig megvoltál nélküle, akkor addig is kibírod. Ha nem, akkor vegyél olyat, ami azonnal használható.
2017. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
Bocsánat, kiegészitemén: amit írtam, az a közutakon és közforgalom elől el nem zárt magánterületen érvényes. Zárt magánterületen természetesen használhatod bármiféle papír nélkül.
2017. máj. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!