Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Online KRESZ tesztet szeretnék...

Online KRESZ tesztet szeretnék csinálni, ami eredményt is mutat, milyen honlapon tehetem ezt meg?

Figyelt kérdés

A kreszteszt.net azzal indít, hogy már nem aktuális, mert 2014-es kérdések, és azóta változott a KRESZ.


Az edu-s teszt pedig csak kérdések sora, nincsenek válaszok.


Én konrétan arra vagyok kíváncsi, hogy hánypontot érnék el, átmennék-e a vizsgán.


2017. máj. 16. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:

E- Titán.

Itt megtanulhatod, és gyakorolhatod a kreszt. Kresz vizsga gyakorlatok is vannak, ahol a végén kiírja mennyi hibád van, és kiírja, hogy sikeres vagy sem. Én itt tanultam, és amikor mentem kresz vizsgára 1 hibaponttal sikerült is elsőre.

2017. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"mert 2014-es kérdések, és azóta változott a KRESZ."

a kresz szinte semmit nem változott azóta. A kresz vizsga nehezedett csak.

2017. máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm!


Második: nyilván nem én találtam ki, a kezdőoldal írja,hogy már nem aktuális, mert változott.


A "szinte" semmit nem változott pedig ilyen esetben döntő lehet, épp elég, ha 1 ponton múlik a vizsga, és amiatt megbuksz... :S

2017. máj. 16. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!