Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jövő pénteken lesz a kresz...

Jövő pénteken lesz a kresz vizsgám (elmélet) nagyon félek, mi lesz ott? Hányan leszünk 1 terembe vizsga biztos is lesz? Az eredményt mikor mondják meg? Hogy készültetek fel?

Figyelt kérdés
köszi a választ!
2010. máj. 29. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:

kb 20-30 fő lesz ott, lesz vizsgabiztos is.

számítógépen lesznek kérdések, ugyanúgy, mint a megvehető szoftveren, amikor befejezed, azonnal meglátod az eredményt.

2010. máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy terembe kb. 15 fő vizsgázó van. Egymás mellett ültök, a gépek monitorai el vannak választva, így nem látod a másik a kérdéseit és válaszait. Egy vizsgabiztos ül a központi gépnél, akinél rögtön befut a jelzés, hogy mi az eredményed, de előtte már te is látod, mert ahogy végeztél, rögtön kiírja, hogy mi lett. Legalábbis Pomázon így ment a vizsga.

Ne félj, nincs miért! Én is rettegtem, aztán mégsem esznek embert! :) Ha ne adj' Isten nem sikerül, annyiszor mész, ahányszor akarsz. Olvasd a könyved és csinálgass a gépen próbateszteket vagy a tesztkönyvben találomra.

Biztos sikerülni fog, szurkolok!

2010. máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vácon is így megy... Leginkább egy internetkávézóra tudnám hasonlítani, ahol egyesével név szerint behívnak és leültetnek egy meghatározott géphez... időre elindul a program... érintőképernyőn bekattintod az 55?? kérdésre a választ a végén pedig kijön, hogy 55 kérfdésből hányat rontottál és átmentél-e... az eredménytől függetlenül megvárod amíg a vizsgabiztos szólít, átadja neked a kis lapod, amire beírta h megfelesz vagy nem... a személyidet visszakapod és mehetsz kifelé:)


Fontos, hogy vigyél személyit, és gyakrold az adataid( anyja neve szül dátum...) amikor én voltam az egyik lány úgy izgult, hogy elfelejtette mikor született :D

Egyébként nem nagy kunszt... Ugyanaz a vizsgaprogram mint a KRESZ Egyéni Gyakorlóprogram, amit megvehetsz v letölthetsz... ( a kérdések ugyanazok)


Egyébként az utolsó oktatáson nem mutatták emg neked ezt a tesztet?

2010. máj. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! nem mutattak semmit! nagyon félek:D remélem átmegyek:))
2010. máj. 29. 14:32
 5/7 anonim válasza:
ne izgulj!bizti hogy sikerül!
2010. máj. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

12:01-es vagyok...

Hát pedig illő lett volna megmutatni azt a vizsgaprogramot... legalább megmutatni...:P nálunk utolsó órán azon lehetett gyakorolni... Nekem megvan a program valahol azthiszem, de valamit kellett trükközni, hogy fusson:P Ha gondolod, írj egy e-mailt megpróbálok segíteni!

2010. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kresz vizsga mindenütt az országban pontosan ugyanúgy zajlik, amit már előttem is leírtak. Minden kérdésre 1 perced van, ami nagyon sok idő! Inkább gondold végig kétszer a dolgokat, ne izgulj! Figyelj a buktatókra (pl.: megkülönböztető vagy figyelmeztető jelzés, mit lehet előzni az előzni tilosnál, mit nem, stb...)


Ha a gyakorló progival jó sokat gyakorolsz, akkor nem érhet meglepi. Én annyit gyakoroltam, hogy a végén az egész tesztet 6-7 perc alatt megcsináltam nulla hibával, a végén már rutinból nyomtam. A vizsgám is 100% lett. A kresz-t egyébként azért érdemes jól megtanulni, mert a forgalmi vizsgán majd fontos lesz, hogy gyorsan fel tudd mérni a szitukat, ez viszont csak a szabályok ismeretében lehetséges...

2010. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!