Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgánál mik számíta...

Forgalmi vizsgánál mik számítanak kis hibapontnak?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam saját tapasztalatokat, azzal tisztában vagyok milyen szabályszegések után jár azonnal bukás, de ez is érdekelne. Rövidesen megyek vizsgázni:/ Friss tapasztalatok is érdekelnek Budapest Vas Gereben utcai vizsgabiztosokról:)

2017. jún. 14. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Segítség:

[link]

Ügyes légy, sok sikert majd a vizsgához!

(30-as zóna megváltozott forgalmi rend-jobbkezes utcák!!!...parkolóban ha nincsen táblázva jobbkézszabály!!!...)

2017. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3vizsgám volt. Az utolso sikerült.az elsönel ugyanaz buktatott meg aki vegül atengedett. A 2. Is kb normalis volt de a megfordulast elrontottam megbuktatott.sajnos sokszor penzre mennek. A 2 Kötöszködött is egy tök apro dolgon.vannak emberek akik fizetnek a vizsgaèrt na en nem ilyen voltam :D
2017. jún. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ott vizsgáztam, és én vagyok talán a kivétel, aki erősíti a szabályt. Elsőre mentem át, és nagyon korrekt vizsgabiztossal! Nyugodt voltam végig, mert az első pillanattól látszott, hogy nem akar direkt megbuktatni. Jól vezettem. (Azért láttam nagyon nem szimpatikus vizsgabiztosokat is.) Remélem hasonlóan szerencsés leszel mint én.

Ha jól tudom, a parkolásokat 2-szer javíthatod de minden javítás 1 hibavonal. Ha vasútnál nem állítod le az autót, (ha megy keresztbe vonat) akkor az 1 hibavonal.

2017. jún. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!