Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elsősegély tanfolyamot bármiko...

Elsősegély tanfolyamot bármikor le tehetem forgalmi vizsga után is? és csak autóiskolán keresztül lehet? Mert én úgy gondoltam azt szeretném utoljára elvégezni sikeres KRESZ és forgalmi vizsga után.

Figyelt kérdés
és nehéz megtanulni?
2017. jún. 16. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Az egy nulla az a tanfolyam mármint nehézség szempontjából. Megjelensz motyogsz kettőt azt megis van ott swnkit nwm buktatnak meg.

És én ia forgalmi vizsga után csináltam bár ennek már 6 éve nem tudom változtattak e valamit rajta.

2017. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt cáfolnám, hogy senkit nem buktatnak meg, esetenként bizony az elsősegély vizsgán is buktatnak, ha nem is túl gyakran.

Az elsősegély vizsga nem az autós iskolákhoz tartozik, a Vörös kereszt az illetékes

2017. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!