Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van értelme a tantermi KRESZ...

Van értelme a tantermi KRESZ oktatásnak?

Figyelt kérdés
Mivel jobb, mint az otthon tanulható e-learninges anyagok?

2017. júl. 1. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami nem egyértelmű, ott meg tudod kérdezni.

Meg teljesen más, ha elmagyarázzák, mintha csak elolvasod.

2017. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra azért volt hasznos, mert az oktató kiemelte a részleteket, és kihangsúlyozta, hogy mire kell figyelni, melyik szabályt hogyan kell értelmezni. Illetve a gyakorlati vizsgával kapcsolatban is adott tanácsokat, már az elméleti oktatás során.
2017. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Van
2017. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, mivel B kategóriánál még nincs semmi rutinod és ezért sokat segít, ha az oktató gyakorlati példákkal magyaráz. Legalábbis a normálisabbak. Később nagykategóriánál már elég az E-learning, mivel már tudsz vezetni.
2017. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezerszer jobb, teljesen más, mint amikor olvasod vagy nézed a száraz anyagot, vagy egy húsvér ember beszél előtted, sokszor saját tapasztalatait megosztva, és a valóban fontos dolgokat kiemelve, nem pedig a töltelékeket.
2017. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak annak van értelme.

Ha otthon olvasod, akkor max bemagolod, de nem érted meg.

Ha kérdésed van, kitől fogsz kérdezni?

Kiírod ide, ennyit tudsz tenni.

Nekünk millió példát mesélt az oktató a vizsgaútvonalakról, a tanulók által elkövetett hibákról, minden szabályhoz példát mondott, stb.

2017. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, azt is mindig mondta, ha vmi vizsgakérdés.

Mondjuk mi a programot is megkaptuk pendrive-on, ahogy itt olvasgattam a kérdéseket vizsga előtt, azt más iskolák nem szokták odaadni, és én már több embernek küldtem át ezen az oldalon keresztül.

2017. júl. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jobb a tantermi oktatás a lényeget mondják el és nincs minden féle hülyeség mellé köritve
2017. júl. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én sok sok éve vizsgáztam M-re. A mai napig emlékszem sok dologra arról, amit a B-seknek elmondtak.

Tavaly kezdtem a B-t. Netes oktatás. Olvastam, de semmi nem jött le. Az első anyag után feladtam, és csak tovább lapoztam.... A netes csak a kérdések gyakorlására jó, elég változatosak. De ennyi. Ha egy kérdéssel kapcsolatban nem tudtam a "miért-et" ,akkor csak a páromat tudtam bombázni a kérdésemmel. Mivel időhöz van kötve a netes, így később nem tudsz bele nézni. Mivel a legtöbb iskolánál hónapokat kell várni, hogy vezethess, így hasznos, ha a tantermi oktatáshoz "járó" könyv ott van, bármikor elő tudod venni. Én speciel már arra sem emlékszem, hogy lakott területen kívül melyik út típuson mennyivel lehet menni. A KRESZ vizsgán (tavaly tavasszal) még ezt is fújtam.

Én nagyon bánom, hogy nem tudtam tantermire járni....

2017. júl. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én anno az M és B kategóriát is tantermiben tanultam, mert akkor még csak az volt. Most a C kat.-t már e-learningen tanultam. Nekem nagyon bejött. Nem kellett elkéretőzni a cégtől, ha fájt a fejem nem tanultam, ha nem tudtam aludni akkor végigtoltam több leckét is, nem beszélve arról, hogy a tanteremben 60 órás, általában több hétig húzódó tanfolyamot egy hét alatt lazán végigtoltam.

És cseppet sem monoton, kifejezetten változatosra, a lehető leginteraktívabbra van tervezve, animációk, videok... Én is tartottam az e-learningtől, de nagyon kellemesen csalódtam. Nekem sokkal jobb, mint a tantermi.

2017. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!