Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Traffic controll feliratú...

Traffic controll feliratú autó mér sebességet?

Figyelt kérdés
Vagy csak matricát, kamionokat ellenőriz? Remélem nem fotóztak le...

2017. júl. 4. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha erre gondolsz: [link]

ez nem mér sebességet, csak az útdíjat ellenőrzi.

2017. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
9%
Általában matricát ellenőriz, de nem zárható ki sosem, hogy nincs-e a közelben egy szemfüles (másik oldalról szemétláda) rendőr.
2017. júl. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Miért is lenne szemétláda a rendőr, aki a munkáját végzi? Miért is kell gyorsabban menni a megengedettnél?

Bő száz éve a vágtató ló volt a leggyorsabb *jármű”. Ma pályán 160 km/h-val vidáman mehetsz, nem büntetnek. Hova olyan sietős? Ez a kérdezőnek is szól?

2017. júl. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Előzőek köszi! Kedves utolsó! Nem kell sietni, valóban, de pont olyan ütemben értem egy lassú jármű mögé, hogy tudtam egyből előzni, mely indokolta hogy gyorsítsak. Utána visszatértem a sávba, nem lassítottam egyből és ott állt egy fa mögött. Ennyi a sztori, nem veszélyeztettem senkit.
2017. júl. 5. 11:04
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"Miért is lenne szemétláda a rendőr, aki a munkáját végzi?"


Mert pénzbehajtást csinálnak, oké, de akkor ne rendőrnek nevezzék magukat.

2017. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Mert pénzbehajtást csinálnak"


Gyorshajtásnál csak attól "hajtanak" be pénzt, aki gyorsan hajt. Én még nem láttam olyan esetet, hogy 60-as táblánál valakit 30-ért megbüntettek volna. Persze egyszerűbb "szemét rendőrözni" meg pénzbehajtásnak nevezni, mint elismerni, hogy hibáztunk. Engem is büntettek már gyorshajtásért, többször is. Mind jogos volt, sőt, hogy őszinte legyek van, hogy fogalmam sincs, hogy az adott helyen mennyivel mentem, lehet. Ugyanakkor azt is tudom, hogy sokkal többször hajtottam szabálytalanul gyorsan amikor nem büntettek meg, mint ahányszor meg is büntettek érte. Ezzel szerintem gyakorlatilag mindenki így van, még az is, aki (ál)szent módon kijelenti, hogy ő bizony sosem hajt a megengedettnél egy km/h-val se többel.

2017. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
E-útdíj és matrica ellenőrző autó, nem sebességmérő.
2017. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!