Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A rendőr autó menet közben is...

A rendőr autó menet közben is tud sebességet mérni?

Figyelt kérdés
Úgy értem amikor a rendőr autó is mozog és a másik autó is.
2010. jan. 24. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Létezik olyan kialakítású radaros mérőberendezés (ha jól emlékszem, Multanova néven emlegették), amely képes menet közben is mérni.
2010. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Lehet hogy van olyan műszer. de szerintem drága nagyon.

ÉS nem hiszem hogy pont Magyarországon fognak olyan radarokkal szaladgálni a rendőrök

Megy szerintem nem is akarnak úgy mérni

2010. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ajajj, nem-e? Most olvastam az RtlKlub honlapján, hogy egyelőre 2 megyében felszerelik a rendőrautókat bankkártyaleolvasóval, hogy az illető a büntetést azonnal ki tudja fizetni.

Ezektől minden kitelik...

2010. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudnak mérni menet közben és mérnek is. Ráadásul most már nem is olyan könnyű észrevenni. Régebben az erre a célra preparált kocsiknak a mérőeszköz a hűtőrácson keresztül kandikált ki, de iylet tíz éve láttam utoljára.


Bár nem értek hozzá, de szerintem nem nagy cucc bekötni egy sebességmérőt, ami olyan, mint az álló műszerek, csak hozzáadja a mérőkocsi saját sebességét...

2010. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csongrád megyében jó pár ilyen rohangál, különösen Szeged környékén, úgyhogy még csak ritkának sem lehet mondani.
2010. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen tud ,de nem mind.A sima amelyiknek átlátszó az üveg az nem hiszem ,hogy fog mert egy nagy berendezés.Budapesten volt róla szó ,hogy egy nagy fekete üvegű autó mér ,hogy ne látszódjon a kamera menet közben.


Persze egy pont 49.9 el közlekedő autó elég feltűnő pár hét alatt kiismerik az autósok és majd villognak egymásnak:)

2010. jan. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, szeged közelében vannak ilyenek. Főleg, amikor a Hódmezővásárhely közelében építették az utat, nah ott is voltak mozgó trafik.
2010. jan. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hallottam olyan sünikocsiról,ami normál autónak van álcázva, közbe méri a közlekedők sebességét, aztán a csekket meg majd szépen kiküldik...
2010. jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!