Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Üdv! Sokszor szoktam biciklizn...

Üdv! Sokszor szoktam biciklizni a szabadidömben Hódmezövásárhelyen élek. Nemcsak itt hanem máshol sem látni járöröző rendöröket?

Figyelt kérdés
Szeretek a szabadidőmben biciklizni. Ezt azért kérdezem a kedves olvasóktól mert sokszor hiányolom a rendöri jelenlétet, pedig köztudott hogy miket csinálnak az emberet ( pl büncselekmények ). Tehát kb 2006 körül kezdtem el biciklizni de már alsós koromban megtanultam a biciklizést úgy hogy anyu az egyik barátnöjétöl elkéte a biciklit (camping), a lakótelep parkolójában tanultam meg biciklizni amikor kevés kocsi parkolt ott. Késöbb a szüleimtöl kaptam egy 24-es biciklit. A biciklizéseim (2006-2016) Sokszor a lakohelyemen Hófmezövásárhelyen. De más helyekre is elmentem biciklizni, a lakóhelyről biciklivel átmentem a következő helyekre: szikáncs, földeák, makó, batida, maroslele, algyő, szeged, röszke, kútvölgy, mártély, mindszent, szegvár, szentes. egynapos utak reggeli indulás és esti hazaérkezés. Vonattal (vittem a biciklit is amire jegyet kellet venni). Szeged, szentes, orosháza, békéscsaba, lökösháza, kecskemét, szolnok, budapest, nyiregyháza, debrecen, balatonpart, pécs, szombathely, györ, székesfehérvár, dombóvár, veszprém, nagykanizsa, baja, paks, százhalombatta, érd, tiszafüred, hegyeshalom, fábiánsebestyén, mosómagyaróvár. Szinte minden utcát bejártam ezeken a helyeken. Éjszakára mindig a vendégszobákban vettem ki egy szobát, mindig másnap kb délután 1 óra körül indultam haza. Szerintettek hány kilómétert biciklizhettem tiz év allat. Sokszor nem voltak rendörök az utcákon, pedig az lenne a dolguk hogy ne történjenek büncselekmények, dár nem láttam ilyet, de ne is keljen látni ( balesetet sem )! Csak nekem van erröl ilyen véleményem, vagy másnak is? A rendezvényeken néha nem voltak rendörök, Augusztus 20 stb. 2006 óta mindenhová csak biciklivel megyek (munkahelyre, doltba, hivatalba, stb) amikor elromllott a biciklim csakk akkor jártam gyalog. Bocsi hogy sokat irtam kiváncsi vagyok minden véleményre. Napjainkban is szoktam biciklizni, Vonnaton lehett e vinni a biciklimet Kievbe, olvastam a máv lapján hogy nemzetközi forgalomban nem lelet biciklit szállitani ez moat is igy van, ezt a várost jelöltem ki a következö uticélnak, vagy inkáb válasszak más külföldi városokat?

2017. júl. 10. 09:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!