Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam le anyámat...

Hogy szoktassam le anyámat arról, hogy indításnál mindig gázt ad?

Figyelt kérdés

Mondtam már neki, hogy ez hülyeség, nem kell ezt csinálni, de azt mondja, hogy az oktató neki így tanította. Mondtam neki, hogy a mai autók már kicsit fejlettebbek a kispolszkinál (azon tanult), de hiába továbbra is így indít.


Szóval, tudnátok valami jó, szakszerű magyarázatot adni arra, hogy milyen káros hatásai vannak ennek a gyakorlatnak? Hátha sikerül meggyőznöm. :)


2017. júl. 12. 06:12
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
De gáz. Hát mutasd meg neki, hogy nem kell gázt adni. és mond, hogy benzint pazarol vele és ma már hülyén néz ki mert mindenki odanéz, hogy mit bőgeti a motort ez a béna :))
2017. júl. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Én eldugnám a kulcsot előle és addig nem adnám vissza, amig nem igéri meg, hogy gáz nélkül indul. Amúgy tényleg elég ciki..
2017. júl. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

ezért találták ki azt az indítási módszert, hogy a fékre kell lépni, csak úgy indul be.(na jó, más oka is van)

legalábbis az én autóm így indul, ami egy ismert japó márka

2017. júl. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én kuplungot nyomombe és kis gázt adok ,könnyebben indul a régi Swift..
2017. júl. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha anyukád igy indit lelke rajta, felesleges ezen rugozni..:)
2017. júl. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Feleslegesen pazarolja a benzint, elsősorban az injektornak és a gyertyáknak nem tesz jót a művelet. Olvassa el a használati útmutatóját az autónak, bele lesz írva, hogy nem kéne.
2017. júl. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%

"Szóval, tudnátok valami jó, szakszerű magyarázatot adni arra, hogy milyen káros hatásai vannak ennek a gyakorlatnak? "


Semmilyen káros hatása nincs a dolognak, hiszen a mai autókban a gázpedál és a fojtószelep között ott az ECU ami eldönti, hogy mennyit adagol abból amit te szeretnél. Ha káros lenne, akkor nem engedné a motorvezérlő.


Az én autóm magától "ad gázt" indításkor. Először felpörög kissé és utána esik vissza a fordulat akkor is, ha nem érek a gázpedálhoz.


Na lehet lepontozni.

2017. júl. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!