Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Már nagyon unom, hogy apukám...

Már nagyon unom, hogy apukám és mások is taxisofőrnek néznek. Hogy szoktassam le őket erről?

Figyelt kérdés

Pénteken hív, hogy vigyem le 2 haverjával Pestről Siófokra. Jó, ennyit szívességként megteszek, el is vittem őket. Barátnőmet is vittem, ha már úgyis a Balatonhoz megyünk, akkor egy kis fürdés, meg egy esti vacsi belefér. Aztán apám megint hív, hogy ők Füredre akarnak menni 9-en, és kéne egy sofőr, aki elvezeti a második kocsit, vagy menjek a sajátommal. Jó, majd akkor vacsizunk Füreden. Végülis leértünk éjfélre, mert minden 2. kocsmánál meg kellett állni.. Ilyenkor kezdtem ideges lenni. Jó, akkor mi barátnőmmel vissza Siófokra, Meki, egy éjszakai fürdőzés, meg egy séta a Balaton parton, ha már normálisan vacsorázni nem tudtunk. Utána elmentünk aludni a szállodába, "akció" közben hajnalban hív, hogy a sofőr full részeg, és már mindenkiben van pia, nem tudnak hazajönni. Hajnalban fel Pestre, legjobb haver felhív, be tudja-e vállalni hogy vezessen, go vissza Füredre. Mindezért egy rohadt köszönömöt nem kaptam, barátnőmmel összevesztem, és a legjobb barátomat is nekem kellett meghívnom sörözni. És ezt apukám nem egyszer eljátszotta, már nagyon elegem van. Csak azért tűrök még mindig, mivel tőle kaptam egy 8,5 milliós Audi A4-et. Csak hogy érzékeltessem: null kilométeres volt most februárban, és most 11000 van benne, én kb. 3000-et raktam bele saját célra. A többi az mind az apámért meg másokért szaladgálás eredménye.. Hogyan mondjam meg neki, hogy mostmár leszállhatna rólam? Neki is van egy az enyémnél is jobb autója, mégis én cipelem mindenhova.

19/f


2013. aug. 21. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez garantáltan trollkérdés, ennyire senki nem lehet elvakulva a privilégiumaitól.
2013. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát tudod egy 8.5 millisós autóért nagyon sokat kell ám sz...ni
2013. aug. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez nem trollkérdés. Tudtam hogy árat nem kéne írnom. De egyszerűen unom hogy folyton ugráltatnak.
2013. aug. 21. 23:48
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: Add vissza a kulcsokat, és a forgalmit neki.
2013. aug. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Aki fizet, az rendeli a zenét...

TUdod, nem mondhatod azt, hogy a tiéd, saját pénzedből vetted.

Mit rinyálsz, más egy élet alatt nem rak össze egy ilyen autót, neked meg le merem fogadni hogy még tankolni is a faterod tankolja.

De rossz is lehet szerencsétlen megalázott maffiozó... izé, fideszközeli vállalkozó csemetének lenni.

2013. aug. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egy élet alatt rakta össze apám azt a "vagyont" amit magunknak tudhatunk, nem mutyizásból, csalásból vagy hazudozásból. Amúgy én tankolom, és én is hordom szervízbe. Sokat abból a pénzből még nem láttam, egy belvárosi albérletben lakom, egyedül az autót kaptam, mindkettőt a saját fizumból tartom fenn. És nem is kértem ezt az autót. Na jó, autót azt kértem, de nem ilyenre gondoltam, hanem mondjuk egy közepes felszereltségű Astrára vagy Focusra, de azokat is a legmerészebb álmaimban. Valami használtra számítottam.
2013. aug. 22. 00:23
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Titkos kapcsoló a műszerfal alatt, ami bénítja a motort. Ha potyázókat viszel, kapcsolod, majd "már megint elromlott ez a szar, menjetek haza a vonattal, én itt megvárom az autómentőt" ezt egy párszor eljátszod, és le fognak szokni rólad.
2013. aug. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez nem is hülyeség!:D Bár azért félek egy ilyen autóba beszerel(tet)ni. Nem nagyon kockázatos?
2013. aug. 23. 10:57
 9/14 anonim ***** válasza:

Mondok mást: kis villanymotor tengelyére szerelsz egy rugót, a rugó végére egy acélgolyót, és eldugod valahol. Szintén titkos kapcsolóval aktiválod, horrorisztikus kopogást fog produkálni a kasznin, te meg azonnal megállasz, hogy "ezzel így nem lehet tovább menni mert szétesik az egész"

Ilyenből akár több is lehet.

2013. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szeeeegéééény.... Még a végén a 18 éves Suzuki Swift kormánya mögül megsajnállak...
2013. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!