Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha meg van minden vizsgám,...

Ha meg van minden vizsgám, miket kell még intézni a jogosítvány kiállításához?

Figyelt kérdés

Mindenki mást mond. Van aki azt mondja, hogy elmegyek oda meg oda és ott kapok egy összesített papírt a vizsgáimról és azzal megyek az okmányirodába. Van aki szerint nem kell ilyen papír. Van aki szerint kell fizetni még x összeget, van aki szerint nem...

Valaki tudna végre valami konkrét és biztosat mondani?

Budapesti vagyok ha ez számít.


2010. máj. 21. 17:33
 1/7 anonim válasza:

OTT AHOL VIZSGÁZTÁL,OTT BEKEL MENNI A KÖZLEKEDÉSI BIZOTSÁGÁHOZ,ÉS ADNAK EGY IGAZOLÁST SIKERES VIZSGA LAPOT,EZT MEG AZ ELSÖSEGÉLYI GIZGA LAPPOT ,VINNI KELL AZ OKMÁNY IRODÁBA.ÉS PÁR VAP ÉS KÜLDIG A JOGSIT!JA 4-FT-KERÜL!.ENNYI.

GRAT!!

2010. máj. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez magyarra fordítva: az NKH területileg illetékes irodájánál (szabad fordításban: ahol a vizsgát letetted) kell kérned a vizsgaigazolást a vizsgát követő 3 munkanap leteltével. Megkapod, örülsz neki, majd kérsz időpontot az okmányirodában, oda elfáradsz ezzel, az elsősegélynyújtó vizsgád igazolásával és valamiféle személyazonosító okmánnyal, majd ott egy bizonyos összegért (4000 vagy 6000 Ft, nem tudom) elkészítik neked a jogosítványt. Pontosabban elküldik gyártásra, te meg kapsz egy papírt, rajta az adataiddal. Na, ez az, amiről jó eséllyel fogod egy hét múlva megkérdezni ugyanitt, hog vezethetsz-e vele, ezért most előre megmondom: nem vezethetsz.

Sok sikert!

2010. máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A második leírt majdnem mindent, amúgy 4000 forint, de a vizsgaigazoláson, elsősegélyen, személyin kívül az orvosi alkalmassági igazolásodat is vinned kell az okmányirodába!
2010. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző: Az orvosi alkalmasságim beadtam az autós iskolában ahol tanultam még jó régen,és szerintem nem is adták vissza.Nekem kedden kéne mennem a papírért a vizsgáról,biztos kell hozzá az alkalmassági is?:S
2010. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
anélkül el se menj,kérj az orvostol,másolatot! bizti hogy add!! én is igy voltam.
2010. máj. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

19:09:


Az autósiskola valóban begyűjti, de a kresz vizsgádon elvileg visszakapod a vizsgalappal együtt.

2010. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem fogom megkérdezni, hogy vezethetek-e vele. Tisztában vagyok vele, hogy nem, ne legyél rosszindulatú.


Amúgy köszönöm a válaszokat. Szerdán megyek még elsősegély vizsgára és utána lesz meg minden vizsgám és kezdhetem intézni, hogy meg is legyen a jogsi.

2010. máj. 23. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!