Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti hol gyakoroljátok, gyakorol...

Ti hol gyakoroljátok, gyakoroltátok a mozgóképes KRESZ feladatokat?

Figyelt kérdés
Az E-titán rendszerben végeztem a tanfolyamot és még van időm a vizsgáig azonban lejárt a hozzáférésem. A programban sokszor megcsináltam a próbavizsgát azóta másféle teszteket töltök és a könyvet nézem még át. Viszont nem találok sehol mozgóképes feladatot és az E-titánban is maximum 5 db ilyen feladat volt amiket felváltva kidobott a próbavizsgán meg a gyakorló modulban. Ti hogyan készültetek erre? előre is köszönöm a válaszokat. :)

2017. júl. 16. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Én májusban vizsgáztam E-titánnal kresz vizsgán. Elsőre átmentem, és nem volt mozgóképes kresz kérdések. De egyébként rengeteg ingyenesen letölthető programok vannak.
2017. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fixen van a vizsgán mozgóképes kérdés, legfeljebb nem emlékszel rá.

A kérdéseket random dobálja a program, de mozgóképes kérdés VAN, és pont.

Én is május végén vizsgáztam.


A mozgóképest úgy tudod gyakorolni, hogy a szakoe-n elindítod a feladatsort, ami mindig más kérdést dob fel, de nincs hozzá válasz. Olyat, ahol válasz is van, nem fogsz találni.

Szóval én itt az 55-ből 53 kérdést figyelmen kívül hagytam, csak léptem mindig a következőre, egészen addig, míg a mozgóképes nem jött. Igaz, itt sem láttam a válaszlehetőségeket, ezáltal a helyes választ sem, de szerettem volna találkozni a kisfilmekkel, mert azért annyira nem bonyolultak, hogy ne jöjjek rá a megoldásra. Mert így, hogy láttam őket még a vizsga előtt, volt idő megfigyelni.

Ugyanis ezek is olyanok, mint a többi kérdés: egy kaptafára készülnek, csak egyszer ilyen tábla van, egyszer olyan; egyszer így áll be a rendőr, egyszer meg úgy.

Több kisfilmben épp befordulsz egy útra, egyikben egy lakó-pihenő övezet tábla mellett haladsz el, és az a kérdés, h szabad-e várakozni. Meg tudod figyelni, hogy van járda...

Befordulsz, megállni tilos tábla mellett mész el... szóval a táblák változnak.

2017. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod, kicsit izgulok a dolog miatt, rengeteget gyakoroltam és nem érzem elég felkészültnek magam és nemsokára vizsga. Mondjuk egy egy dolgozatnál is így érzek Persze megtanultam minden szabályt és próbálom a józan paraszti eszem is használni minden válasznál. Érdekes az egyik ismerősöm is nemrég volt, talán áprilisban és neki pedig volt. Végigcsináltam egy kétezer kérdéses tesztet ( na nem egyszerre persze ;)), de rengeteg ugyanaz volt csak megvariálva ez az. Olyan nagyon mást szerintem a vizsgán se kérdeznek, legalábbis remélem, hogy ott is tudni fogom. 1-2 max 3 hibával csinálom ezeket a teszteket meg a titánosaknak is hasonló volt az eredménye.
2017. júl. 16. 19:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Második válaszoló köszönöm neked is a tippet. Én is hasonlóakat gondolok a tesztről.
2017. júl. 16. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!