Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Félek hogy megbukok?

Félek hogy megbukok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Július 10.-ém vizsgázok AM-re.Egyszerűen rettegek...nagyon görcsölős típus vagyok.Eddig is gyakoroltam gépen,de úgy érzem nem eleget.A jövő hetet végig fogom gyakorolni.Minden nap 3 óra.Attól tartok,hogy mi lesz,ha megbukok az izgulás miatt...😞 Mert ha már 5 pontot elszúrok,vége a dalnak.Tudom van pótvizsga,de egy idiótának érezném magam.

Szerintetek menni fog?

Ti hanyadjára mentetek át?

Valami jó tanács?...most nagyon jól esne...


14/L



2017. júl. 1. 22:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
10.-én
2017. júl. 1. 22:41
 2/13 anonim válasza:
100%

szia :) énis nemrég vizsgáztam az a lényeg hogy bizz magadban és ne úgy menj el otthonról hogy érzed hogy megfogsz bukni, mert akkor tényleg meg buksz :D énis gyakoroltam sokat gépen nemtudom neked van e próba vizsga amit ki lehet tölteni? nekem volt és egyszer átmentem egyszer megbuktam :D nagyon izgultam hogy ez élesben hogy fog menni de úgy mentem el otthonról hogy sikerülni fog és sikerült is 1db pontot veszítettem a 35 ből, fontos hogy majd olvasd végig a kérdést alaposan ha kell kétszeris, és ha megértetted csak akkor nézd a válasz lehetőségeket! abba az időbe ami 1 kérdésre van ez bőven belefér :) sok sikert :)

14/F

2017. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy mi a legrosszabb dolog, ami történhet. Megbuksz. És? Majd mész legközelebb, nem történt semmi katasztrófa, nem halt meg senki, nincs világvége. Legfeljebb gyakorolsz még egy kicsit, és másodjára már biztos menni fog. Rengeteg ember megbukik, nem olyan kirívó. Amúgy meg, ha gyakoroltál eleget, mennie kell! Hajrá!
2017. júl. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik igen...


Amúgy ez még kresz vizsga? Attól ne féljél, az csak rajtad múlik.


Annyit javasolhatok, hogy ne gépiesen kérdés-válasz párokat tanulj, hanem a gyakorláskor értsed a választ, indokold meg, hogy miért az a helyes ami. Nézz utána a szabályoknak, forgasd a könyvet is.

2017. júl. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam, még papíron vizsgáztunk, ennek cirka 15 éve. Természetesen elszúrtam. Akkor még csak papíron voltak a gyakorló kérdések is. Nagy előnyöd van (hozzám képest) , ha a kérdések otthon jól mennek, a vizsgán sem lesz gond. Sok sikert
2017. júl. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát!

Ment a zöld kéz!💙😊

2017. júl. 2. 12:00
 7/13 anonim válasza:
65%
Nekem meg 6.án lesz vizsgám B kategoriábol :) :D
2017. júl. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
65%

Au utolso válszolo vagyok :)

Ha meg nyugtat 73 pontot értem el :D

2017. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hol vizsgázol? Én is 10. Én megyek vizsgázni kismotorra
2017. júl. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ödv,sikeres lett a vizsgám,és nem buktam meg.:))
2017. júl. 10. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!