Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gumiszervizt szeretnék nyitni....

Gumiszervizt szeretnék nyitni. Kb mekkora tőke kell az induláshoz, és milyen gépekre van szükség?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:

A kérdésre ugyan nem tudok válaszolni, de biztos, hogy kell neked egy gumiszerviz, mikor azt sem tudod, hogy mi kell hozzá?


(a legnagyobb jóindulattal kérdem)

2010. máj. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
inkább nyiss kocsmát nagyokos.
2010. máj. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát ne haragudj de ha azt se tudod mi kel egy gumi szervizhez akkor inkább ne is fogj bele.

De ha tudni akarod akkor elsőnek kell egy telep hely ahol a berendezés van meg ahol tudod fogadni a kuncsaftokat majd kell egy olyan gép amivel letudod szedni a gumikat nem tudom mi a neve pontosan na de mind egy tudod miről van szó meg centrírozó gép is kell és egy pár szerszám se árt pl emelő kulcsok stb.

a centrírozó gépnek az ára kb 200-300 ezer forinttól kezdődik a gumi leszedőnek nem tudom de biztos nem olcsó ja és úgy tudom ezek sűrített levegővel működnek így még azt is meg kel oldani.

hogy mennyi az attól függ hogy van e hely meg milyen szerszámok vannak milyeneket veszel de készülj fel hogy nem lesz olcsó.

2010. máj. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

előszöris az első két válaszolonak üzenem h menjen a pcsába a hasznos válaszával...

harmadiknak: hely van...ezt a kettot magamtol is megfejtettem,árra lettem volna kivancsi,es h esetleg ezen kivul mi kellhet még...gondolok itt pl. gumiabroncs javitasara...

2010. máj. 23. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy te mekkora paraszt vagy... Gyúljon rád a gumiszerviz, tanulj meg szöveget értelmezni észlény....
2010. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van hely ahol tudod üzemeltetni, akkor körülbelül 4-5 millió elég rá.
2010. máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!