Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Igaz az hogy sikeres forgalmi...

Igaz az hogy sikeres forgalmi vizsga után már nem kell vizsgaigazolás?

Figyelt kérdés
Csak fél füllel hallottam hogy az idei évtől kezdve már nem kell papír alapú vizsgaigazolás hanem sikeres forgalmi vizsga után rögtön lehet is az okmányirodába menni. Igaz ez?

2017. júl. 31. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem fél éve van meg a jogsim és csak az orvosi alkalmasságit , meg a személyes papirjaimat ( személyi és lakcim kártya ) kellet vigyem rá kb 1 hétre már a postás csöngetett hogy az okmányirodától hozott tértivevényes levelet .
2017. aug. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem rögtön és nem üres kézzel. Személyi, lakcímkártya, alkalmassági igazolás, ha van akkor jogosítvány és kb a vizsgától számított 3. munkanapon lehet menni intézni, addigra kapják meg a vizsgaigazolást.
2017. aug. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Vizsga utáni 4. munkanapon be kellett mennem a Közlekedési Hatósághoz, ahol adtak egy azonosító számot, amivel mehettem az okmányirodába. Ott a megadott szám alapján elektronikusan meg tudták nézni a vizsgaigazolást.
2017. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó. Mikor kezdted a tanfolyamot?
2017. aug. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
A KRESZ tanfolyamot épp egy éve, augusztus közepén kezdtem. Mivel dolgozom, ezért 3-4 hét alatt végeztem el, aztán szeptember közepén elsőre meglett a vizsga. Autóra november első hetében kerültem, és szintén a munka miatt a gyakorlat is eléggé elhúzódott. Őszintén szólva nekem is több idő kellett az átlagosnál, mire megtanultam magabiztosan vezetni, és végül július 27-én sikerült a forgalmi vizsga (harmadjára).
2017. aug. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!