Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tetszik a vezetés oktatóm. Mi...

Tetszik a vezetés oktatóm. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Tudom, már a 101-edik ilyen kérdés, de ti mit tennétek a helyemben? Én 30 éves vagyok, ő 15-tel több és házas, családos. Gondolom az lenne a helyes, ha nem lépnék, de az észérvekkel mit érek, ha annyira vonz ez a pasi? Az a fura, hogy az első órákon nekem semleges volt, nem is az esetem, aztán eljutottunk 5-6 alkalomig, amikor azt vettem észre magamon, hogy egész nap ő jár a fejemben, szinte észrevétlen bekúszott.. Egyébként nem néz ki annyinak amennyi. Sportos, jó kiállású, határozott. Egyik nap smst írt hogy látott (és tetszett neki amit látott), nem válaszoltam, erre felhívott. Nem vettem föl, erre újra csörget... Felveszem: szia! mi újság? hívtalak? nem, én nem hívtalak... Tök átlátszó volt. Aztán a végén nem bírtam tartani magam, bevallottam, hogy nagyon jóképűnek találom, de nem szeretnék a sokadik lenni. Erre ő.. tizenévek alatt 2x fordult elő összesen. Kössz. Végül is egyértelmű, hogy csakszexésmássemmi. Régóta nem voltam szerelmes, és most úgy érzem, nagyon bele tudnék esni, nemcsak külsőre jön be, de nagyon figyelmes is. Megőrülők a szép kezétől minden nap látni, a szemei, a szája.. Áhh, nem is folytatom. Persze bennem van, hogy minden második lánnyal ezt megjátsza szépen, nem kell őt félteni, profin hazudhat.. De a végén én biztos, hogy sérülten jönnék ki ebből az egészből, megéri, nem éri? most úgy érzem, akkor is megérné, hiába is gondolok arra hogy családos :(

2017. aug. 6. 09:23
 1/9 anonim válasza:

Ne légy naív! Tizenévek alatt kétszer?

Te is csak egy leszel a sok küzül! Te tudod, hogy megéri-e neked!

Máshol, mással nem tudsz ismerkedni?

2017. aug. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
lovagold meg a gyerekei elott
2017. aug. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló


Jogos. Igen, naív vagyok, mert érzem hogy hazudik a cél érdekékben, mégis hinni akartam neki. Köszi a megerősítést, le fogom zárni, erős leszek. Pár hét van remélhetőleg a sikeres vizsgáig és ha majd nem látom, nem szenvedek, nem vágyakozom utána...

Direkt ismerkedést nem erőltetem, úgy vagyok vele, hogy majd szembejön, ha úgy kell lenni. Na ő szembejött, megfogott, de nem nekemvaló, ez egyértelmű. :/

2017. aug. 6. 11:46
 4/9 A kérdező kommentje:

Ketteske

Ki mondta, hogy több gyerek van? :P

Nem tudok lovagolni, félek a lovaktól.

2017. aug. 6. 11:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Na ja, én férfi vagyok, de voltam hasonló helyzetben kolleginákkal a munkahelyen, stb. Muszáj túltenned magad a dolgon, ha családja van, ne tedd tönkre a házasságát.
2017. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi a véleményünk? Mi nem láttuk még a z oktatódat. Mutass róla képet, akkor megmondjuk... :-))
2017. aug. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hülye vagy. Egy ilyen szituban nők részéről ez egy természetes reakció. De normális nő egy ilyen helyzetben nem lép a tettek mezejére, sőt, a legtöbben döbbenten néznek, hogy mi ez, meg nevetségesnek tartják a váratlan kis szercsilávcsit, mivel az egész olyan szinten szól a helyzetnek és nem magának a férfinak, hogy még akár egy 60 éves pacákfejű nagypapára is ráizgulnak. 18 évesen mondjuk. Érted, mennyire reális, valós érzelem egy ilyen? Ez semmi, nem szerelem, nem belezúgás, hanem valami bizarr pszichológiai reakció. Elég gátlástalan állatnak kell lenni ahhoz, hogy valaki erre pörögjön, és ilyen lányokat kúrjon, mint te, arról nem is beszélve, hogy ugye családos a fószer. Szóval ennyit róla is. Ja, és azt pedig nem akarod tudni, hogy magukban mit gondolnak rólad, ha mégis szétrakod a lábad.
2017. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Tudom, hogy régi kérdés, de mi történt azóta? Összejöttetek?

Sajnos én is hasonló helyzetbe kerültem, annyi különbséggel, hogy a pasinak nincs felesége.

2019. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi történt? Engem is érdekel :)
2023. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!