Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék jobb sofőr lenni?

Hogyan tudnék jobb sofőr lenni?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hónapja van meg a jogsim, de nem érzem magam komfortosan az autóban. Szeretek vezetni, de ha mondják hogy most én vezetek elkezdek izgulni. Tudnátok pár tanácsot mondani hogyan lehetnél magabiztosabb a vezetésnél?

2017. aug. 3. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Én eleinte nokedlivel vezettem, és csak fokozatosan álltam át a rizses -majd mikor már teljesen jól ment- a krumplis vezetésre. Jó egy év kellett hozzá, hogy sem étel sem ital ne fogyjon, mert már így is volt elég rutinom...

Viszont az italok közül az alkoholosokat semmiképpen nem ajánlom, valamiért utálják a kékek!

2017. aug. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Két hónap az lószar. Mennyit vezettél ezalatt?
2017. aug. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha már ételek, italok, akkor ne vezess részegen.


Amúgy 2 hónap az semmi. Mint ahogyan a kötelező vezetés órákon sem tudsz tapasztalatot és rutint szerezni.

Vezess minél többet.

2017. aug. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vezess sokat, 2 hónap lótúró, majd olyan 50 ezer km - rel leszel aránylag rutinos vezető, de még az is csak az eleje.
2017. aug. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem másfél év és 50 ezer km kellett, hogy úgy érezzem, hogy bármilyen helyzetet felismerek és meg tudok oldani a közúton.
2017. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás, és gyakorlás! Ezt nem lehet könyvből az asztal mellett bemagolva megtanulni.

Mondom ezt több mint negyven éves gyakorlattal és több mint kétmillió balasetmentes kilóméterrel a hátam mögött.

2017. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!