Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mással sem írat alá az oktatój...

Mással sem írat alá az oktatója vezetési kartont autóvezetési órák előtt?

Figyelt kérdés
Készülök a forgalmi vizsgámra, eddig 10 órát vezettem tényélegesen, de csak 4 óra előtt íratott alá velem az oktatóm vezetési kartont. Most olvasom, hogy ez így szabálytalan? Más is járt így? Mit tegyek, mert vele hiába beszélek, csak nevet, hogy majd utólag rendben lesz, mire a vizsgához érünk.

2014. máj. 24. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Én az összes órát vizsga előtt írtam alá.
2014. máj. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ez így szabályos?
2014. máj. 24. 12:16
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kúrvåra nem szabályos, ezért nem kell a legolcsóbb autósoskolába menni, mert nem lesz meg valójában az óraszámod. Csak papíron. Kivéve persze ha kemény vagy és nem írod alá a kamu adatokat - csak ugye mivel vizsga előtt, stresszhelyzetben írattatják alá veled, nem leszel kemény. Ha mégis, akkor pedig aznap nem vizsgázol már, ez tuti.
2014. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!