Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionos jogosítványt csak...

Vilany szerelo kérdése:

Kamionos jogosítványt csak autós jogosítvány megszerzése után lehet megszerezni? [Szerbia]

Figyelt kérdés
Szerintem érthető a kérdés, csak szerbiaiak válaszát várom, mivel Magyarországon másképp van szerintem.

2017. aug. 30. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez mindenhol ugyanúgy van, mivel nemzetközi kategóriákról van szó. Először B, aztán C és aztán D.
2017. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia, 15/f vagyok, szóval még nem nagyon értem ezeket a besorolásokat, kérlek szépen elmagyaráznád őket? Köszi előre is.
2017. aug. 30. 20:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
B kategória a személyautó, azzal a kategóriával mehetsz C-re, teherautó és ha ez mindkettő megvan, akkor mehetsz D-re buszra.
2017. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, de közte kell tartatni "szünetet"?Bármint, kell gyakorlatot is szerezni minden kategóriában, vagy azonnal mehetek a következőre?
2017. aug. 30. 20:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk erre a 3-ra azonnal mehetsz egymás után. Nem tudom, hogy ott hogy van. De a zE-hez, amivel kamiont vezethetsz, ahhoz 2 éves érvéynes jogsi kell. De AM is jó.
2017. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen :D
2017. aug. 30. 20:52
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

"csak szerbiaiak válaszát várom"


Feltűnt hogy az oldal címe .hu-ra végződik?

Miért nem szerbül teszed fel a kérdést egy ottani oldalon?

2017. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés érthető, csak az nem, hogy miért itt tetted fel?

Miért nem ilyen képzésekkel foglalkozó képzési helyeken kérdezed meg, Szerbiában? És akkor mindjárt teljesül az az elvárásod, hogy szerbiai válaszol.

Úgyis ilyenekkel kell felvenned a kapcsolatot, a Gyakori Kérdéseken semmilyen jogosítványt nem tudsz szerezni. És ha itt, netán, valaki, például, úgy tudja, hogy nem kell szünet a képzések közt, de nem indul időben illeszkedően képzés a környékeden, vagy annak számodra nem jó az időbeosztása, akkor mégis várnod kell alkalmas lehetőségre. Akkor bepereled őket, mert itt olyan választ kaptál, hogy mindjárt folytathatod?

2017. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!