Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » C kategóriás jogosítványt...

C kategóriás jogosítványt érdemes Pesten csinálni "vidékkel" szemben?

Figyelt kérdés

Budapesttől nem messze lakom, és helyben is megtudnám csinálni a C kategóriát, de azért gondoltam Pestre, mert a B kategóriás jogosítványomat is Pesten csináltam, és talán emiatt, de sosem okozott gondot,hogy ott közlekedjek.

A környéken meg már kezdőként is gyerekjátéknak tűnt, a budapesti forgalomhoz képest.

Arra gondoltam,hogy ha teherautóval bekerülnék Budapest olykor szűk utcáiba, oldalamon az oktatóval, akkor később nem jelentenének gondot a szűk utcák, sehol sem.Vagy legalábbis nem keltene bennem félelmet,hogy "csak ide ne kelljen bemennem".

(de nyilván nem leszek tőle profi, ezzel tisztában vagyok)


Igazából nincs kedvem bejárni Pestre, de ha tapasztalatban segítséget jelentene, akkor megérné.Egyébként szívesen maradnék a környéken, kényelmi szempontból.


Ha esetleg tud valaki iskolát javasolni, hogy hová menjek azt megköszönném.


2017. aug. 31. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fogsz szűk kis utcákba járni, mivel Budapest területére behajtási tilalom van a nagykategóriás járművek 90%-nak. Tudom, mert a C és CE jogsit az Ecseri piaci Hoffher-nél csináltam, de csak BP külterületét érintettük.
2017. szept. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, nem egy olyan autón fogsz tanulni, amire épphogy C kategória kell, hanem 12 vagy 18 tonnással, ami a legtöbb helyről ki van tiltva Pesten belül.
2017. szept. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vidéki varos ennel jobb.... pl Szekesfehervár, en ott csináltam, és van az iskoláknak engedélye a városon belüli közlekedésre...
2017. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most csinálom pesten. Jól mondják a többiek nem megyünk szűk utcákba vagy olyan helyre ami nagyon megizzasztan.:D Szűk utcákba áruszállítók mennek legfőképp.
2017. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok esetleg annyival éri meg jobban pest, hogy itt talán olcsóbb.
2017. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!