Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autó kivonása a forgalomból...

Autó kivonása a forgalomból lehetséges így?

Figyelt kérdés
Szóval van egy régi autónk, amit ki akarunk vonatni a forgalomból, azonban én nem akarom leadni bontóba, mert sajnálnám ha szétszednék. Olyat lehet csinálni hogy leadom valahova, de nem szedik szét? A tárolását saját magamtól nem tudom megoldani, mert új autó lesz helyette.

2017. szept. 2. 00:39
 1/5 Duenna válasza:
Semelyik megoldás nem lehetséges. Az autót le kell adnod a bontóba, ezzel igazolod a hatóságok felé, hogy nincs a tulajdonodban az autó, és a bontóban kapott dokumentumok bemutatásával megszüntetheted az adót és a biztosítási díjat. Az autóbontóból rendszeresen elszállítják a roncsokat további feldolgozásra, hiszen az autóbontó udvara nem végtelen befogadó kapacitású.
2017. szept. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt mi az elképzelés? Leparkolod nekik, ők jófejségből kiállítják az igazolást, majd tárolják ingyen és te néha vissza mész megsimogatni?
2017. szept. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 veterán vas ***** válasza:
Tájékoztatásul közöljük a T. Kérdezővel, hogy a "nosztalgia" a "sajnálat" és az "emlék" fogalmak, az autóbontóban ismeretlen kifejezések. ;)
2017. szept. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megoldható de neked kell gondoskodnod a tárolásáról.
2017. szept. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#2: Valami olyasmit szeretnék, igen. Egy nagyon jó állapotú Trabantról van szó és sajnálnám ha prés alá kerülne... Előtte 3 hónapig hirdettem, de nem kellett senkinek, nálunk meg nincs hely két autó számára és mivel nincs használatban, ezért a biztosítást sem fizetnénk utána.
2017. szept. 2. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!