Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapesten merre lehet 2017-be...

Budapesten merre lehet 2017-ben jogsi nélkül vezetést gyakorolni?

Figyelt kérdés
Két hét múlva vizsga, és ismerjük azokat az oktatókat, akik a 1,5 óra helyett inkább 1 órát szeretnék a pácienssel foglalkozni... Az a kérdés, hogy tudtok-e olyan hosszabb útszakaszt, egyenes, elzárt területet ahova ki lehetne gurulni egy fél órára valakivel, és ott gyakorolni? A fóti Auchan parkolót láttam, azon kívül keresnék, valami eldugottabbat, esetleg Google maps linkkel, köszi! :)

2017. szept. 13. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt javaslom, oktató nélkül ne gyakorolj, mert ha valamit rosszul csinálsz, nem lesz aki rád szóljon. Hiába van veled olyan, akinek jogsija van, nem úgy fogja nézni, mint az oktató. Aztán ha rosszul rögzül, akkor emiatt fogsz megbukni. Én is úgy voltam vele, hogy gyakoroltam egyedül, aztán az oktatóm alig tudott leszoktatni az akkor rosszul rögzült dolgokról.

A másik meg, hogy egy néptelen, egyenes úton mit tudsz gyakorolni az elinduláson, megálláson kívül? Mert egyenesen menni mindenki tud. Neked a forgalomban kellene gyakorolni, nem? Szerintem beszéld meg az oktatóddal, hogy mi a problémád, és vele gyakorolj.

2017. szept. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jog szerint sehol nem gyakorolhatsz, kivéve elzárt magánterületet. Az áruházi parkolók ugyan magánterületek, de közforgalom számára megnyitottak.

A fenti válaszoló minden lényegeset leírt az ilyen akció haszontalanságáról.

Ha a gépkezelés nem megy (maximum azt tudod magányos helyen gyakorolni) vizsga előtt, akkor régen rossz.

Akkor ne is fuss neki. Ha az oktató rossz, keress másikat.

Elkapnak a rendőrök, s egy ideig búcsút inthetsz a jogsinak.

2017. szept. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A rutinfeladatokon kívül mást nem tudsz ezzel gyakorolni.


Jó eséllyel nem a rutinfeladatok miatt fogsz megbukni, ha megbuksz.

2017. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!