Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tíz éve van jogosítványom, de...

Tudor007 kérdése:

Tíz éve van jogosítványom, de nem vezettem sokat és Budapesten egyelőre nem merek a volán mögé ülni. Van tapasztalata valakinek a SzuperJogsiAutósikolával kapcsolatban? Vagy tudnátok ajánlani megbízható óraadót elfogadható áron?

Figyelt kérdés
2017. szept. 26. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem 27 éve van jogsim, és Budapesten én is ideg vagyok.

Ne ott próbálkozz egyelőre a vezetéssel, valahol vidéken, vagy valami kietlen helyen.

És valami olcsó autóval, amit nem sajnálsz. Meg még nem esik szét.

2017. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Ne autós iskola után érdeklődj, hanem egy olyan gyakorlati oktatót keress, aki elvállalja, hogy korrepetál, és valóban segiteni tud.

Ehhez nem kell az iskola, nem tanuló leszel ismét, hanem felelős vezető - erre figyelj is oda.

2017. szept. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jogsikovacs.hu

Kovács László oktató

XIX. kerület.


Én nála szereztem a jogsimat.

Vállal jogsis embereket szerintem. Legalábbis ha egy volt tanítványa anánlja, akkor biztosan, de szerintem így is.

2017. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten is pontosan ugyan úgy kell kezelni az autót, mint a Hortobágyon. A KRESZ táblák és a szabályok is ugyan azok. Amiben más, az a forgalom ritmusa és a közlekedő járművek mennyisége. Azt javaslom, hogy ha Pesten akarsz vezetni, kezd el bátran este, vagy vasárnap délelőtt, amikor nem nagyon van forgalom és meg tudod figyelni az útvonalat. Az oktató arra jó, ha az autót nem tudod kezelni.
2017. szept. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Az oktató arra jó, ha az autót nem tudod kezelni."

Azert ez nem teljesen igaz. Egy kezdonek, vagy aki nem mer bent pesten vezetni, mert sok a gyoker aki rohan es turja le a masikat, nagy biztonsagot ad, ha mellette egy tapasztalt ember van (es van kulon van pedalja, igy at tudja venni a volant ha gond van), aki ebbol el meg, es erti a dolgat.


En azt javaslom, keress egy oktatot iskolaval vagy iskolan kivul, es vegyel par orat, ameddig nem erzed, hogy menne.

2017. szept. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pedig továbbra is azt mondom, hogy nem kell oktató. Olyan jogosítványt szerzett, amiben az van, hogy egyedül tud vezetni. Nehogymár az oktató még bele is nyúljon, lépjen a vezetésbe!!!!! Ráadásul, mivel a sofőrnek van jogosítványa, szerintem ő a felelős mindenért. (ez feltételezés)Ha ül valaki az autóban, aki segít a közlekedésben (mikor merre menjen, hová soroljon be) az ok.
2017. szept. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En pedig tovabbra is azt mondom, ha nem biztos magaban (legalabb tudja hol a hatar), akkor inkabb vegyen par plusz orat, mielott balesetet csinal a felelemtol (ismeroseim kozott is van olyan, aki fel Pesten vezetni..) Persze valahol el kell kezdeni, de 3-5ora szerintem eleg is lenne. Mondjuk erdemes atgondolni, hogy akar-e az ember Pesten vezetni, hisz eleg surun jarnak a buszok, villamosok stb.., es a parkolas is eleg maceras.


Ha karambolt csinal (ami kb. 0%-ek, mert az oktato egybol tud korrigalni, atvenni az "uralmat" az auto felett), hiaba van jogositvanya, az oktato felel erte, nem veletlen fizet a vezetesert, viszont akarkibol nem is lehet csak ugy oktato, csomo vizsgan at kell esnie, es rengeteg tapasztalat van mogottuk.

2017. szept. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is ha, valaki fél akkor ne csinálja.

Ha muszáj akkor keritsen valakit aki segit.

2017. dec. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!