Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Létezik megbízható, naprakész...

Létezik megbízható, naprakész biciklis térkép Magyarországról?

Figyelt kérdés

A nyárra tervezek 1-2 nagyobb távú biciklis túrát, és jó lenne tudni, hogy merre vannak lehetőségeim biciklivel menni, hol tilos, akár még azt is, hogy melyik úton tanácsos (mert sok hely van ahol nincs ugyan tiltva de nagyon problémás útszakasz), stb.

Létezik ezeknek megfelelő papír alapú, vagy online térkép?

Budapesten belüli és a vidéki régiókról is érdekelne.



2017. ápr. 9. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Igen, google- ba beirod es 1000 félét adott ki...

Nem linkelgetek, mert nem irtad milyen jellegű túrára mész.

2017. ápr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a térképet felhasználók "rajzolják", megmutatja, hogy merre jár sok biciklis.

[link]

2017. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves 1. a google tényleg a barátunk, de például Budapestről nem tud biciklis utat tervezni Keszthelyre (pedig tudom, hogy létezik ilyen, mert odatekertem :) )

Itt egy kicsit veszített számomra a hitelessége ezen részéből, amúgy minden mást jól ajánl, mutat máskor.

2. Köszönöm, egy ilyenre gondoltam, ez tényleg nagy segítség!

2017. ápr. 9. 17:33
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
OpenMapPrrojekt vagy a TuHu kerékpáros térképe. Személy szerint az első megjelenitését jobbnak tartom, de ízlés dolga. Mindkettő valós trackekből készült közösségi térkép, kb. heti frissítéssel. Útvonal tervezéséhez PC-n az elterjedt és kváziszabványnak tekinthető Garmin kimenetet ajánlom, a Mapsource szoftverrel.
2017. ápr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez sem rossz:

[link]

2017. ápr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!