Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgán az oktatóm...

Forgalmi vizsgán az oktatóm mondja az útirányt, vagy a vizsgabiztos? Konkrét útvonal van, vagy csak úticél?

Figyelt kérdés

MÉg mindig húzással dől el, hogy merre kell menni?

Kis papírcetlit húzok, mint érettségin?

Ha igen, azon mennyire van konkrét útvonal?

Vagy megmondják, hova jussak el, és rám va bízva, hol megyek?

Melyikük mondja az utasításokat?


2017. okt. 26. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Vizsgalapot húzol, rajta egy számmal ami a vizsgaútvonal, utána mindent mond az oktató! vizsgabiztos csak ül és figyel.
2017. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
a vizsgabiztos beleszólhat, de nagyon ritka, hogy ilyen történik 1000-ből 1
2017. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Papírt húzol és az oktató fogja mondani merre menj. A biztos az csak figyel és értékel téged.


Persze lehet, hogy néha mondani fog valamit, de általában az oktatóval beszélget. Persze, ha a vizsgabiztos mond valamit akkor azt kell csinálni.

2017. nov. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Papírt húzol, azon van az útvonal plusz milyen egyéb feladatok vannak pl hogyan parkolj stb... Neked azzal nem kell foglalkoznod, az oktatód vagy tudja fejből, vagy nézi az ő papírját hogy merre kell menni pontosan, és ő mindent fog mondani. A vizsgabiztos csak mögötted fog ülni és figyeli mit hogyan csinálsz, egy szót nem fog mondani ha nem indokolt. Persze ha nem úgy csinálod amit az oktatód mond, azonnali bukás, a vizsgabiztos ha esetleg felülírja a dolgot tehát ő mondja merre menjél akkor az ő szava számít, de erre ritka az esély.

Ha az oktatód benéz valamit és miatta kerülsz ki a kijelölt útvonalról, akkor az az oktatód felelőssége, a vizsgabiztos őt fogja leba..szni, de te nem buksz meg, nem is kell idegeskedned mert vagy az lesz hogy visszanavigálnak az eredeti útvonalra, vagy a vizsgabiztos ha úgy gondolja mondja menjél másik úton akkor yilván arra kell hallgatnod és nem lesz semmi baj.

De igazából csak figyeld mit mond az oktatód és csináld azt, nem lesz gond.

2017. nov. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem az oktató mondta, hogy merre, a vizsgaiztos meg hátulról üvöltözött velem bele a fülembe, és kritizált. A vizsga végére az oktatóm, és a vb együtt ordítoztak velem, hogy mekkora balfa sz vagyok, jó nem így mondták, de ez volt a lényeg. Összvissz 13 perc alatt megbuktam ilyen emberek mellett. :)

Most ott tartok, hogy fel akarom magamat akasztani, hogy ennyire szerencsétlen vagyok.

2021. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!