Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Friss C+E jogosítvánnyal...

Friss C+E jogosítvánnyal folyékony angol nyelvtudással hol érdemes kezdenem a szakmát?

Figyelt kérdés

Borsod megyei vagyok, saját autóm nincs, csak családi, tehát az autóval történő utazás kilőve. 3/1, 4/1 hetes munkában gondolkozok, esetleg tudnátok olyan cégeket ajánlani, ahol megoldott az utaztatás a nagyobb városokból? Kb. 3 héten belül minden papírom meglesz, és útrakész leszek, de nem tudom hol lenne érdemes kezdenem. Angolul folyékonyan beszélek, németül szinte semmit. A skandináv terület a legszimpatikusabb, már csak azért is, mert arra az emberek nagyrésze beszéli az angolt. Vannak olyan cégek, akik észak felé fuvaroznak, és alkalmaznak kezdőket? Mindegy, hogy külföldi, vagy magyar.


Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!



2017. okt. 26. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy Te elsőre annyira nagyok az elvarasaid, hogy szinte már fájdalmas....

Az első es legfontosabb, hogy tapasztalatod legyen.... ha van már taoasztalatod lehetnek elvárasaid is.

Kezdő ugrasnak jó a waberer's, 3-4 hétekre elmesz, betanitanak, es járnak skandináv területre, de nem csak oda.... lehet, higy Te nem is mesz arra sose....

Dolgozol 2-3 hinap utan tudsz autot venni....

2017. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem semmi elvárást nem foglaltam a kérdésbe.. Minden feltételesbe van.

Azért köszönöm! A waberer'stől óva intenek..

2017. okt. 29. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

Miért hallgatsz másra? Olyan ceget soha nem fogsz találni, amire mindenki azt mondja, higy tökéletes....

Amielött meg velemenyt lehetne hozni azert én meghallgatnám a masik vélemenyt is...

Peldaul van egy faszi, minden hirdetesnél ocsárol minden céget, csak azt felejti el mo dani, hogy már sok helyen az első (!) Napjan követelőzik és fenyegeti az alkalmazotzakat....

Vagy a masik, akiről kiderült, hogy azert van levonasa, mert nem tudott elszamolni az árúval...

En is beleestem ebbe a hibaba.... szemereynel kezdtem, napi bejároskent es egyelőre hibatlan... tartjak magaukat ahhoz amibe megallapodtunk. Persze a sok "facebook kamilyonos" "pifazik" mert az ismerős ismerősetől hallotta, higy milyen cég....

Erdekes en meg azt hallottam, hogy voltak akik piaert loptak.... ezek valahogy kimaradnak mindig....

Na mindegy is... en azt tanácsolom ne masra hallgass, hanem jarj utana...

Sok sikert.

2017. okt. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. okt. 29. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!