Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elsősegély tanfolyam végigjárá...

Elsősegély tanfolyam végigjáráda után meddig mehetek el vizsgázni? Meddig érvényes a tanfolyam?

Figyelt kérdés
2017. nov. 5. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:

elsősegélynél nincs ilyen, mint a kresz-nél.

ugyanis elsősegély vizsgát tanfolyam nélkül is tehetsz.

mondjuk nem érdemes szerintem, emrt könyvből nem lehet megtanulni mindent, de van rá lehetőség, és egyesek élnek is vele, hogy egyéni felkészülés után menjenek el vizsgázni.

2017. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Közúti elsősegély vizsga megdzerzésében az autós iskolák csak közvetítőként vesznek részt, mert a vizsgaigazolás kell a jogositvány kiadásához, de nem része a vezetés tanulálának, amire szerződést köt a tanuló az iskolával.

Levizsgázhat forgalomban is elsösegély vizsga nélkül, s azzal a tanuló viszonya meg is szűnik, az már nem az iskolára tartozik, hogy az elsősegély vizsgaigazolást be tudja-e mutatni az illető, ami a jogosítvány kiadásának feltétele az első kategória megszerzése után, később, további kategóriákhoz már nem lesz szükség az elösegély vizsgát ismételgetni, és nincs elévülési ideje sem

2017. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsősegély tanfolyam nem kötelező.

Tehát addig "érvényes" a tanfolyam, amíg tudod az ott megtanultakat.

2017. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 jani273 válasza:
38%

en azt mondtam az oktatonak kressz vizsganal a kerdesre hogy halvany gozom sincs. Azt mondtam hogy en nem nyulok a serulthoz mert nagyobb kart csinalok. Felhivom a mentosoket es elmondom mit latok es nekik tudni kellene nagyjabol mirol van szo es ugy keszulni. Azt mondja mi van ha eg az auto. Mondom ha ki tudom akkor kirangatom az illetot. azt mondja mi van ha gerinc serulese van. mondom, ha eg az auto es ki tudom rangatni akkor kirangatom, ha nem akkor bent eg gerinc serules vagy nem. Mondom nekik, az orvos 6 evig tanulja iskolaba mit kell csinalni en 3 rovid tanfolyambol nem fogom megtanulni. Persze hogy atengedtek, mert nem volt valasztasuk mert igazam volt.

Ha valami hulye itt most nekem el kezd misezni a helyesirasrol az tuti hogy bent fog egni.

2017. nov. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

éged se az eszed miatt szeretnek... (ha szeretnek)


nem ezért engedtek át, és nem, nem volt igazad.

2017. nov. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!