Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » $zerintetek nagyon gáz ha fiú...

$zerintetek nagyon gáz ha fiú létemre utálok személyautót vezetni, viszont teherautót meg imádok?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen személyautót már akkor utáltam vezetni amikor tanultam, és szinte akkor is vezettem utoljára, akkor 37 óra vezetés után kaptam 6 hibavonalat, most pedig a C kategóriánál 24 óra vezetés után 4 hibavonal, ebben szerepe lehet hogy az egyiket imádom a másikat utálom?


és ami számomra nagyon meglepő volt az az volt hogy ugye kb. 2 éve vezettem utoljára, ehhez képest most a teherautóval egy másik városban olyan jól ment hogy teljesen elvoltam csodálkozva magamon :)) az egész közlekedés sokkal könnyebb volt legalábbis nekem, persze gondolom az oktatóm azt hitte hogy már van személyautós rutinom és azért megy így, egyébként meg mintha ég és föld különbség lenne a 2 jármű között


valakinek volt/van esetleg ilyen tapasztalata még rajtam kívül? :) lehet hogy nekem más a térérzékelésem?


2017. nov. 5. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
A kérdésed a gáz.
2017. nov. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen különleges vagy és nagyon gáz
2017. nov. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem tudtam másképp megfogalmazni, úgyhogy sorry:(
2017. nov. 5. 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:

"teljesen elvoltam csodálkozva magamon"


Ez nem megfogalmazási probléma, hanem egoizmus. A két jármű között nincs akkora különbség vezetésben, mint állítod, hacsak nem velorexet vezettél személyautóként.

2017. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kemény vagy.
2017. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
eszem ágában sem volt úgy beállítani mintha egoista lennék, de mindegy hagyjuk is, köszönöm szépen a válaszokat
2017. nov. 5. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!