Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Egyéb kérdések

A kérdés

Kamionos kérdés, négykezes meló?

Sziasztok. Holnap négykézbe kellene mennünk. A gond az, hogy a kollégám az én reggeli 05:00-ás kezdésem után csak kb. másfél órával később tudna beszállni.

Így már bukta a négykéz tudom.

Szabályosak maradunk e, ha miután a kolléga beült és az ő kártyáját is betettük, megyünk tovább, 4,5 óra után 45 perc pihi majd a kolléga vezet és így tovább. Max 15 óra munkaidőn belül tehát este 20:00-ig. (Én 05:00-kor kezdtem).

Keress kérdéseket hasonló témában: kamion

11-14 19:54  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
John_McClane nevű felhasználó válasza:

Nem kell pihenőt tartani, amúgy jó.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 11-14 20:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A waberers nél van négykezes Sofőrállás?
"Négykezes" vezetésnél az éppen nem vezető sofőr tartózkodhat a kamion ágyán? Aludhat ott?
Dolgozik valaki valamelyik kamionos cégnél 4kézben? érdekelne a munka elönye, hátránya. most szeretnék jelentkezni a Karzol-hoz. Ott javarészt négykezes járatok vannak.
Ha egy kamionban ket sofőr ul (negykezes vezetes) kinek a felelossege ha valami baj van a jarmuvel? Aze aki felvette a jarmuvet, vagy aki epp vezet vagy mindkettojuke?
Tudnátok ajánlani olyan céget, ahol kezdő kamionosokat vesznek fel négykezesre?
A transspednél van-e négykezes járat?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu