Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Dolgozik valaki valamelyik...

Szoragy kérdése:

Dolgozik valaki valamelyik kamionos cégnél 4kézben? érdekelne a munka elönye, hátránya. most szeretnék jelentkezni a Karzol-hoz. Ott javarészt négykezes járatok vannak.

Figyelt kérdés
szoval igazán az érdekel hogy egy teljesen kezdönek jo választás e?

#kamion #Karzol #néykéz
2016. jan. 17. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen keződknek nagyon gyakran ez az egyetlen lehetőség, sőt nincs is más választás. Én barátnőm apukájával szoktam menni, de midnen este saját ágyba fekszem. Plusz nem is minden nap, csak másod melóként megyek hetente párszor vele, tehát más a szitu, de megvan a jogsim és használni akarom. Előnye a tapasztalt sofőr szól ha hülyeséget csinálsz segít parkolni, tanácsot ad, nem unatkozol egész nap tudsz beszélgetni, de pl. ha kötekedő a tapasztalt kollega akkor basztatásba mehet át a tanácsadás. Továbbá ha több napig vagy hétre mentek gondolj bele, hogy vele egy fülkén fogsz osztozni, ha fingik, horkol, dohányzik bizony ezek mind kellemetlenek lehetnek. Vagy koszban él stb. sorolhatnám. Továbbá ott van az ha jól tudom 4 kézbe 21 óra után kell 9 óra pihenőt csinálni, bár ezt mi soha nem használtuk ki, azért gondolj bele ez brutális. De mondom első pár hónapba nicns sok választása az embernek, de tudok oylan cégről ,hogyha a másik sofőr azt látja hogy megbizhatóan mész, akkor másik héten már feltesznek a nyergesre, megkérnek óvatosan menj és mehetsz. Én tudok ilyenről.

Összeségében kezdőnek jó választás később leszel eleget egyedül a fülkében :).

2016. jan. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
hát ha neked jó hogy az amúgy is szűk helyen még osztozkodni kell, akkor hajrá. Egy hűtő kb akkora, mint egy számítógépház csak kicsit mélyebb, a mélyhűtő (már ha van), meg mint egy kis doboz, és akk gondold el hogy még ezt felezni. Plusz sok sofőr úgy fér el kényelmesen, hogy a cuccaival telepakolja a fiókokat + a felső ágyat telepakolja. Azon te alszol ugye, hát meg lehet nézni kétkezezésnél milyen kupi szokott lenni. Én nem tudnám elviselni más társaságát hosszú távon, hogy nem tolhatok be zenéket amiket én akarok, hogy örökké úton kell lenni mert ugye a munkaórák akkor a duplájuk, hogy az életemet másra bízzam stb...
2016. jan. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!