Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » C kategóriás jogosítványt...

C kategóriás jogosítványt önköltségesen mekkora összegben célszerű elkezdeni?

Figyelt kérdés
200.000 Ft körül mozog a jogsi, de ugye rá kell számolni az esetleges pótvizsga díjakat, ha valamelyik nem sikerülne, vagy netalántán a pótóra költségét. Olyan 260.000 körüli összeggel szerintetek érdemes belevágni? Vagy valaki csinálta nagyobb kiadással is?

2017. nov. 18. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindenkepp egy PÁV 3-as vizsgval kezd az kb. 10k.


Eleg 200k a vizsgara max. 220k szerintem.

Viszont utana ha dolgozni szeretnel kell meg GKI kartya az tovabbi 120-140k.

2017. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz az infót. Még nem tudok menni pávra, mert kezdő vezetői engedélyem van, a GKI-ra meg majd lesz keret, de ahogy néztem az állásokat sok helyen csak GKI-t kérnek a C mellé PÁV III nem feltétel.
2017. nov. 18. 19:54
 3/9 anonim ***** válasza:

PÁV 3-ra mehetsz kezdő vezetői engedéllyel is. Én is úgy mentem.


Pedig sehol nem alkalmaznak PÁV vizsga nélkül Magyarországon.

2017. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kukás kocsira nem feltétel :D De majd menni akarok tovább buszra amint lesz rá lehetőségem meg további keretem, ha meg nem tudok munkát keresni a teherautóval addig bevállalom a PÁV III-at is.
2017. nov. 18. 20:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Hidd el arra is feltétel.


Igen, csak lehet, hogy nem leszel alkalmas és akkor kidobtál több 100 ezer forintot mert PÁV nélkül tényleg nem dolgozhatsz Mo.-n.

Nekem aztán mind1, hogy mikor csinálod meg csak érdemesebb az elején ha mégse felelnél meg azért írtam.

2017. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


[link]

2017. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért írtam a kukás dolgot, mert vidéken nem kérték, de ha nem is az elején, akkor a GKI előtt csinálom meg, mert direkt erre gyűjtöttem, legalább az öröm legyen meg, hogy az ember vezethet tanulóként teherautót aztán akkor megyek PÁV-ra, ha úgy lesz.
2017. nov. 18. 21:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom vidéken mivel gyűjtik a szemetet mert PÁV az 7,5t feletti járművekre kell szóval ha az alatti akkor ugyan C-vel lehet vezetni de PÁV nem kell.
2017. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak az I. és II. pályaalkalmassági minősítés megszerzésére nem lehet jelentkezni kezdő vezetői engedéllyel.

41/2004. (IV. 7.) GKM rendelet a közúti járművezetők pályaalkalmassági vizsgálatáról 4. § (3)

Forrás: [link]

2017. nov. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!