Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Pestiek! XVII. kerület Nagy...

Pestiek! XVII. kerület Nagy Maráncs utca? Milyen környék ez?

Figyelt kérdés
2017. nov. 30. 20:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Nagy Mangács! Bocsánat!!
2017. nov. 30. 20:59
 2/10 A kérdező kommentje:
Vagy Hangács inkább,na, mostmár teljesen hüly.nek néztek gondolom. Mégegyszer Bocsi
2017. nov. 30. 21:03
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Oda tuti nem költöznék..bár ritkán járok arra.. szerintem a központtól az örs irányába nem túl jó már a környék max a szentkereszt térig, de éjszaka olyan mint egy kihalt falu😀 bár még mindig élhetőbb mint bármelyik 'rosszhírű' kerület...de ez is olyan, hogy pl Debrecennek is van jobb és rosszab környéke...szerintem az a rész a rosszabb...de hátha jön vki aki ott él és mesél vmit róla
2017. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És azt tudod,emberek milyenek lakják? Tehát nagyon szegényes,kisebbség vagy ? Buszközlekedés szerinted?
2017. nov. 30. 21:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén azt a részt nem igazán ismerem...inkább rákoskert,rákoscsaba és az erre eső részt...itt a közlekedés nagyon jó és szerintem ezen a részen elég jó a közbiztonság...a központja kb olyan mint egy megyeszékhely belvárosa persze nem a tér miatt csak forgalom szempontjából..itt az emberek is inkább vidékinek tűnnek sok a kisgyerekes család is☺ ha kerületet nézted ki költözéshez inkabb ezt a részt javaslom, mint a 'másik oldalt'..ha van kisebbség ők sem 'olyanok'..mivel konkrét szórakozás nincs a kerületben mármint disco és ilyesmi hétvégi program, így nagy cirkuszok sincsenek/innen is a belvárosba járnak a fiatalok bulizni ami nagyon jól megközelíthető/...persze autómentesnap,majus1 ilyesmik vannak, de az hivatali szervezés...Béla telep felé mi sem akartunk költözni, mert arra autókáztunk és nagyon nem tetszett...a párom /ő pesti/ 16ban nőtt fel és a 17ben, de azt a részt ő sem ajánlja és mondta hogy nem ok nélkül alacsonyabbak ott az árak, mint ezen a részen...de ki tudja🤔
2017. nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem mellesleg a repülőgépek zaja elég zavaró fel és leszálláskor és hangosak sok a panasz azon a részen arra...közlekedésileg nem biztos hogy rossz csak túl közel van a 18, ami viszont már nem túl jó környék..bocsi lemaradt
2017. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha komolyabban érdekel a kerület..lépj be a facebook csoportjába..ott ha megkérdezed leírják, hogy milyen..vannak csoport tagok arról a részről is..
2017. nov. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A Nagyhangács utca egy eredetileg hètvégi házas beépítésű rész, ahol aztán a szegényebb rétegek egyre inkább állandó jelleggel kezdtek el élni. Jelenleg nem tudom, mi az èpítésügyi besorolása, de nem egy jómódú környék és eléggé kihalt is tud lenni, valóban. A reptér miatt pedig zajos is.


A buszközlekedés nem rossz, a 98-as busszal az M3 metró Kőbánya-Kispest és az S60 vonatok Rákoshegyi állomása is elérhető, a belváros kb 45 perc, bár dugók vannak reggel a Csèvéző utcàn. A 198-assal Pestszentlőrinc és a XVII. kerulet számos része is elérhető. Éjjel a 980-as kb óránkènt jár.

2017. dec. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek!

(Zöld kéz ment!)


Igazáboól nem költözési céllal tettem fel a kérdést,van egy nagyon rég nem látott ismerősöm mondjuk így és annyit sikerült megtudnom,hogy ott él. Nem tudom felveszem-e velena kapcsolatot egyenlőre,csak mégis érdekel a sorsa,nagyon közel állt anno. Képeket néztem a neten róla,hát őszintén énsem annyira költöznék oda...

2017. dec. 1. 08:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Azva resz a kerulet gettoja. Sok a cigany, kr*vak is ott allnak nyaron.

A 17 ker egy jo kerulet de az a resze meg bpi mercevel is getto. Sose koltoznek oda.

2017. dec. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!