Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen dolgok jó ha be vannak...

Milyen dolgok jó ha be vannak készítve egy autóba? (Sima városi használatra)

Figyelt kérdés

4 éve van jogsim, most nem rég lett egy saját autóm.


Ami van benne: Elsősegélydoboz, piros háromszög, pótkerék, jégkaparó, jégolvasztó folyadék.


2017. dec. 1. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Emelő, páramentesítő , jobb vontatókötél nem benzinkúti sem bevásárlóközponti vételű , porraloltó , pár flaska víz , bikakábel ,hólánc , pár szerszám kulcs ami az akksi cseréhez kell .
2017. dec. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Víz,pokróc, esernyő, telefontöltő ;)
2017. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem amit írtál azon kívül van egy doboz, ha beugrok bevásárolni akkor legyen mibe pakolnom. Ès esernyö.

èn nö vagyok, és bevagyunk fizetve az ADAC-hez(németorszßág), így ha baj van mindig öket hívom, és nem szerelgetek.

2017. dec. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az sem árt, ha van egy kerékanya kulcsod is, ha már van pótkereked és emelőd. Arra vigyázz, hogy lehet kerékőr, akkor az a speciális tag is kell a kerékcserénél.

Nem ártana tartalék izzókészlet és néhány bizti sem.

2017. dec. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bézbólütő, gázálarc, álcaháló, fideszes kitűző.
2017. dec. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagymagyarország matrica mint kötelező felszerelés, lehetőleg piros-fehér sávos.
2017. dec. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy szép nagy villáskulcs önvédelemre. Az ismerősi körömben többször előfordult már, hogy valaki miatt majdnem balesetük volt, és utána még a másik fél nekiáll keménykedni. Amíg nem ültem az anyósülésen egy ilyen esetnél, el se hittem volna, hogy ilyen létezik. Kijött elénk valaki, mi lerendeztük egy dudálással, majd a fickó megállt az út közepén, és odajött hozzánk ordibálni egy sort. Ilyenkor előszeretettel ütik az autód, akár le is köpik.(A köpés után volt az, hogy a másik fél ülve folytatta a beszélgetést, mert seggreült egy szép nagy pofontól.)


Ezzel nem arra akarok kilyukadni, hogy mindenképpen elő fog fordulni ilyen mindenkivel, csak arra, hogy sok a hülye, és gondoltam megosztom ezt veletek.

Amúgy meg úgy kell vezetni, hogy a körülötted levőket mind analfabétának nézed, és akkor nem nagyon érhet meglepetés.


De hogy normális válaszom is legyen: Tegyük fel, hogy a kocsiban gyárilag van egy villáskulcs, csavarhúzó, emelő, kerékkulcs. Ha nincs, akkor érdemes beszerezni őket.

Nekem igazából semmi extra nincs benn egy izzókészleten kívül(Meg ilyen átlag dolgok, hogy autós telefontartó, töltő). Vontatókötelet meg bikakábelt nem tartok, általában nem nekem van rá szükségem, akkor meg minek.

2017. dec. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!