Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A reptereken lehetséges úgy...

Ivánfekete kérdése:

A reptereken lehetséges úgy táskát át vinni hogy üresen a böröndben van?

Figyelt kérdés

2017. dec. 2. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az üres táska nincs tiltólistán.
2017. dec. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
Az El Dorado reptéren darabokra fogják szedni. Máshol is elképzelhető, hogy neked mi szükséged van egy üres táskára.
2017. dec. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Miért ne lehetne visszaúton (vagy odauton) több bőröndre szükséged, mint a másik irányban? Nem nézi azt senki rossz szemmel és főleg nincs tiltva.
2017. dec. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#2: Vettem egy táskát nyaraláson és üresen viszem haza. Ennyire nagy baj lenne ez?
2017. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 domimama válasza:
Három éve az unokám és a férje jöttek az USA-ból látogatóba, és idefelé egy kisebb bőröndöt beletettek egy nagyobba, és úgy pakolták meg a bőröndöt. Visszafelé meg épp hogy elég lett a két bőrönd, annyi mindent összevásároltak. De a kutya nem foglalkozott az egymásba rakott bőröndökkel.
2017. dec. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vettem már repülőtéren táskát, mert megtetszett, vicces is lett volna, ha úgy árulják, hogy nem vihetem magammal.
2017. dec. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NigelB ***** válasza:
56%

Nem foglalkozik vele senki, nincs tiltva. Mellesleg mindent röntgeneznek, most már 3D-ben is. Pontosan látható, hogy üres, esetleg össze van hajtva.

Az kolumbiai Eldorado reptéren (meg másutt is) csak akkor szedik szét a bőröndöt (meg a borítását), ha a drogkereső kutya jelez. Tapasztalatból tudom, jártam arra.

2017. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!