Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50ccm-es motort lelehet...

50ccm-es motort lelehet vizsgáztatni, hogy rendszámot kapjon, és ha ez lehetséges akkor ha megkapta a rendszámot és van műszakija akkor lehet vinni + 1 Utast?

Figyelt kérdés

#rendszám #motor #vizsga #plusz egy utas
2012. aug. 22. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, de akkor évente kell inni, és több lesz a kötelező is.
2012. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, de értelme igen kevés van...
2012. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amennyit erre ráköltenél az kb annyi lenne hogy lerakd a jogsit és vegyél eladod az 50-es gépet majd kicseréled nagyobbra amivel lehet vinni a csajokat.

Ha jól tudom 30ezerért már lehet kiegészítő kategóriát lerakni a b jogsi mellé,érdemes jogsit tenni minthogy macerázz a műszakival meg a pappírokkal.Meg a műszaki állomásokon is keselyűk vannak akik csak a pénzedre várnak!!!

Üdv!

2012. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát a motor Teljesen hibátlan műszakilag nem lehet belekötni gyárilag lábtartóval jött ki meg rendes hátsóülés van, a másik gond ott van a b125 jogsival hogy ha megvan kell 2 év tapasztalat hogy vihess bárkit is :/
2012. aug. 22. 22:52
 5/9 A kérdező kommentje:
Utána olvastam körülbelül 5e-ft ra emelték a segédmotor vizsgáztatási díját, ezen felül nekem még mit kell fizetnem hogy rendszámoztatva legyen és vihessek 1 személyt mi kell még a műszakin kívül?
2012. aug. 22. 23:27
 6/9 waland ***** válasza:
100%
A műszakihoz szerintem kellene még pár dolog a motoron kívül: Pl. eredeti gyári papírok. Nem véletlen, hogy a simsonokból is csak néhány régin van rendszám.
2012. aug. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Remélem magyarországról és nem szlovákiából írsz!


Ha magyarországon lerendszámoztatnád a segédmotoros kerékpárodat, akkor már nem lenne többé segédmotoros kerékpár, kellene rá minimum az A1-es jogsi, tehát ott vagy, ahol a part szakad!

A rendszámoztatáshoz pedig kellene az összes eredeti papírja.

2012. aug. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 4


Rendszámozott smkp-hoz A1-es jogosítvány kell!

Utast pedig ugyan úgy csak 2 év után vihetsz rajta!

2012. aug. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, sokat segítettetek !
2012. aug. 24. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!