Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A próbavizsgámon 2x húzhattak...

A próbavizsgámon 2x húzhattak volna meg. Az mennyire rossz arány?

Figyelt kérdés

Ma volt próbavizsgám az oktatómmal.Egyenrangú útkereszteződésnél balra tartottam mert azt hittem az én utcám egyirányú,később pedig balra kellett volna mennem,indexet kitettem de egyenesen mentem tovább.

Ezt leszámítva 1-2x nem váltottam a legjobban.

Parkolások megfordulások jók voltak.

Holnap még gyakorlunk,pénteken vizsga.

Ti mit gondoltok?

Nektek volt próbavizsga?Milyen volt?



2017. dec. 13. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít az "arány", a próba vizsgák lényege, hogy fogalma legyen róla a tanulónak, milyen lehet a vizsga.

Az említett kétbhiba mondjuk elég súlyos volt, az valóban azonnali bukást jelent.

Nem az arányokon kell elgondolkoznod, hanem azon, miért voltak a hibák.

Nem figyeltél eléggé, vagy idegi fáradtság?

A kettő között nehéz különbséget tenni, de a vizsga arról fog szólni, mennyire tudsz figyelni, és helyesen cselekedni.

2017. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem figyeltem eléggé,mondta az oktató hogy majd balra,közben pirosat kaptunk ugye,kitettem balra az irányjelzőt,1 percig álltunk majd egyenesen indultam meg.

Minden dolog amiért szól azt megjegyzem,az arányokat úgy értettem hogy másnak is volt hasonló eredményű próbavizsgája.

2017. dec. 13. 17:17
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó. Igaz hogy a bukás elsőre is bukás. Szóval innentől majdnem mindegy hányszor tudtál volna.
2017. dec. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem gáz hibák ezek.

Inkább csak elbambulások.


Simán sikerülhet pénteken.

2017. dec. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Próbavizsga?

1 hónapos jogsim van, de nem volt próbavizsgám. Vizsgán nagyon más lesz amikor nem szól bele az oktatód.


Egyébként ha olyan oktatód van aki minden szrságért rád szól állandóan és mindig idegesít ezzel, annak örülj, hisz vizsgán az adott szituációban eszedbe fog jutni, hogy 'jaaa itt ezt kéne csinálni mert itt mindig rám szólt az a fsz'. :D


Nekem is ilyen oktatóm volt, utáltam, de vizsga után megköszöntem, rögződtek ezek a dolgok. Pedig ő még akkor is mondta mit csináljak amikor már elkezdtem megcsinálni. Nagyon idegesített de utólag belegondoltam és vettem neki egy fincsi bort. :)

2017. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#5#

Miből gondolod, hogy milyen a próba vizsga, ha neked nem volt?

Nagyon sok oktató alkalmazza a "próba vizsga gyakorlatot", ami pontosan arról szól, hogy nem szól bele a vezetésbe, csak akkor avatkozik be, ha nagyon muszáj, a tanulónak úgy kell vezetni, hogy csak az utasításokat követi.

Pszichésen lehet haszna, mert ugyan nincs ott vizsga biztos, de menet közben visszajelzést sem kap, kap a tanuló.

Olyan ez mint az elméleti vizsgán, amikor csak a végén közlik az eredményt.

Az egyértelmű, hogy beavatkozás esetén bukás van, de, ha nem szólt semmit az oktató, még akkor is lehettek hibák.

2017. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ahogy az utolsó írta.

Annyi,hogy amikor ugye olyat csináltam akkor szólt hogy na itt a bukás.

Amúgy nagyon szeretem,nem üvölt,nem ideges soha,de eddigi órákon pl körforgalom előtt mindig szólt hogy lassítsak pedig amúgy is lassítani akartam,most nem szólt.

2017. dec. 13. 21:58
 8/14 Hovarju ***** válasza:

Én is voltam próbavizsgán. Sok mindent elrontottam és rosszul is váltottam néha. A "vizsgabiztos" a végén már nagyon mosolygott, de nem szólt semmit. Amikor visszaértünk a telephelyre elmondta mi minden hibáztam el. Ezután még volt kb. 10 óra vezetés a vizsgáig. Addig sikerült mindent begyakorolni.

Az első vizsgán átmentem.

Használd sokat a tükröt, látványosan néz be a jobbkezes utcákba. Az oktatóra figyelj csak.

Egy jó nagy kalappal. :-)

2017. dec. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ma volt az utolsó vezetési órám megyegedett azért.

Holnap vizsga valamiért nem nagyon izgulok de nem bìzom el magam.

2017. dec. 14. 20:42
 10/14 anonim ***** válasza:

Eljött a nagy nap:)

Ne izgulj, vezess tök lazán de azért ne annyira. Tükröket, holttereket rendszeresen nézd. Vezetés közben is cikázzon a tekinteted mindenfelé. A gyalogost mindenhol engedd inkább át. Jobb ha lemondasz az elsőbbségedről minthogy egy kanyarban ahol neki lenne nem adnád meg. A zebrán a kerékpárost is inkább engedd át, én azért buktam meg elsőre mert állítólag 'pont elkezdett leszállni a kerékpárról és az már gyalogosnak számít'.

Manővereknél mindig indexelj arra amerre épp halad az autó. Ha javítasz, azt is irányjelezni kell.

2017. dec. 15. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!