Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lenne, ha...

Szerintetek milyen lenne, ha csak szépségből az mtz550-en lecserélném a keskeny gumit szélesre?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen lenne, ha csak szépségből az mtz550-en lecserélném a keskeny gumit (normális gyári gumit) széles gumira(olyan mint ami az elsőhajtáson van)?

Kellene felnit cserélni?

Illetve lenne hátránya vagy előnye?

Akinek van és nincs elsőhajtása milyen?

Tapasztalatokat vagy tippeket is várok.



2017. dec. 17. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy mtz 550 mindenhogy szép. Mondjuk egy MTZ-logós ledes kilépőfény még dobna rajta, jól mutatna a kékes fény a friss tehéntrágyás hantokon.
2017. dec. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És a gumiról mi a véleményed?

Hátul van ledes fényem, gondolkoztam rajta, hogy előre is rakok.

De most a gumira lennék kíváncsi, nekem vmilyért jobban tetszik széles gumival, de igazad van minden mtz gyönyörű!

2017. dec. 17. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát olyan széles gumit vegyél amihez van felnid.

A külcsínen kívül gyakorlati haszna is van, mert jobban eloszlik a súly nehezebben süllyed illetve, ha elsüllyed nagyobb felületen tud fogni.

Nekem amíg le nem kopott a minta teljesen a 82-es alá hátra betettem a nagygép régi gumijait.

2017. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!