Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen dolgok érdekelnek a...

Milyen dolgok érdekelnek a kerékpárút, bicikliút-tal kapcsolatban? Kérdéseket szeretnék

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nincs több, ami van, az miért gyűrött, a többit miért díszkővel rakták ki, és miért van rajta annyi vak és süket gyalogos.
2010. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem inkább az a kérdés foglalkoztat, hogy a biciklis miért kacsázik a főúton a legnagyobb kamionforgalomban, amikor az út mellett húzódik végig a széles, sima, új bicikliút??? Kell az adrenalin?

Ilyenkor felmerül a kérdés: Egyáltalán mi a francnak is építsenek ki bicikliutat, ha nem használják?

2010. jún. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem olyankor merül fel a kérdés utolsó. Olyankor merül fel a kérdés, amikor sírnak a kerékpárosok a bicikliútért, utána pedig a kreszt módosítják a biciklisek javára, hogy ha van is bicikliút, nem kötelező nekik ott menni. A doog másik oldala, hogy a kerékpárosok többsége ha ismer is néhány kresz szabályt, messziről fittyet hány rájuk, de a jogaikat azt tudják hangoztatni. Szomorú dolog ez.
2010. jún. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi, amugy azért kérdezem mert válaszokat fogok kérni olyas valakitől, aki tud ezekre válaszolni, az intejút majd láthatjátok is
2010. jún. 3. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Köszi!

Am szomorú h általánosítják a bicikliseket, én ismerem a kreszt, civilben biciklizek, melóban vezetek... És én a bicikliúton megyek, kivéve ha kerülő lenne rámenni. Az autóstól se várják el, h ha pl a 18. kerből át akar menni a 16-ba, akkor kötelezően az M0-áson menjen. Neki is kerülő lenne. A biciklisektől se várjanak irracionális útvonalterveket...

2010. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Irracionális kérés, hogy az út melletti kerékpárúton kacsázzon az út helyett? Tényleg nagyon irracionális elvárásaim vannak...
2010. jún. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az nem irracionális. Olyan esetben üss el engem is, megérdemlem. Minden irónia nélkül mondom. De olvasd végig amit írtam és rájössz h nem erre mondtam.
2010. jún. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!