Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik oldalon tudok kresz...

Melyik oldalon tudok kresz vizsgára gyakorolni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom változott a kresz, szeretnék a vizsgán lévő kérdésekkel gyakorolni. Tudok aktuális nem fizetős oldalt ajánlani amivel feltudok készülni?

#KRESZ #kresz2017
2018. jan. 12. 19:43
 1/3 A kérdező kommentje:
B kategóriásra!
2018. jan. 12. 19:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Az autósiskola ahova jártál nem tud neked kérni E-titán hozzáférést pénzért? Ott van gyakorló program és elég jól felis lehet készülni.
2018. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 2016 márc. környékén jogsiztam, akkor az autósiskolánál lehetett regisztráltatni egy oldalra, ami fizetős volt. Ha jól emlékszem 10óra 5000Ft volt, 20óra 7500Ft. Ez már modern oldal volt, tehát voltak mozgóképes kérdések is.

Biztos van a neten is régebbi ingyenes, a Stop, az most is Stop, csak ez már tényleg modernebb, és jobb.

2018. jan. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!