Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes gyakorolni...

Szerintetek érdemes gyakorolni az itthoni kocsin rutin vizsgára?

Figyelt kérdés
Honda Jazz-en tanulok, és gyakorolgatnom kéne még, az itthoni Suzukinkun érdemes? Szóval az más kocsi, nem szokom el másiktól vagy nem lesz belőle hátrányom?
2009. aug. 26. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Hátrányod nem lesz belőle, de szerintem annak a 9 órának bőven elégnek kellene lennie, hacsak nem vagy nagyon fakezű/falábú.
2009. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát én is azt hittem... előtte már vezetgettem Faterral, csak akinél vagyok, most volt 8-ik órám (ugye dupla órák vannak, szóval 4-ik alkalom) és csak most vitt be a rutin pályára... szóval nem tudom meddig akarja még húzni, most úgy van, hogy köv. alkalommal meglátjuk, hogy bejelent-e vizsgára, de addig és még jöhetek ami már min. 4 plusz óra.. szóval arra gondoltam gyakorolnék faterral, csak teljesen más a két kocsi, nagyságra, meg belsőre is (értem ez alatt pl a Honda szervós, mienk nem). de akkor nem para? :)
2009. aug. 26. 16:17
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Gyakorolj,ha van kedved,de a rutinvizsga szerintem nevetségesen egyszerű.
2009. aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem hát, semmi gond nem lesz. Menni fog. Csak bízd az oktatódra.
2009. aug. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Az oktatóm első kérdése az volt: Vezettél már autót?


Nyugodtan próbálgasd a kocsit én egy 1200es ladával gyakoroltam :))

Annak azért durvább a kuplungja mint egy hondának

2009. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
A suzukik is kisautók (kivéve a grand vitara) tehát kb ugyan az.
2009. aug. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát nekünk sedan van, nem nagy az tény, de azért picinek se mondanám... annyira. :) és a honda meg aztán télleg marha nagy, legalábbis mikor beülök és hátra kell nézni... :D
2009. aug. 26. 21:17
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
sedan csak egy nagy seggű swift, nem változtat a tényen, hogy kisautó, csak nagynak mutatja magát, mint az octavia... Golf méretű, de Passatnak akar tűnni.
2009. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Nekem valamiért nem ment forgalmi vizsga előtti napokbana hátrafelé aprkolás.

Előtte nap elmentem a mi autonkkal gyakrolni a rutinpályára, két órán át csak azt csiáltam....tovább nem bírtam, merrt ugy remegett a balá lábam, hogy kuplungot nem birtam lassan engedni , lefulladtam....


És másnap vizsgán megscinálátam a másikkal is simán...


Ilyeneknél az ív a lényeg, igaz h lehet hogy egyiknél másképp, többet kell kormányozni, vagy másként kezelni pedálokat.


De láttam, hogy meddig mehetek el, és hogy mikor kell javítanom...olyankor hogy áll az autó.

2009. aug. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem! Ugyse ugyanaz a kocsi!
2009. aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!