Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A c kategóriás jogosítványhoz...

A c kategóriás jogosítványhoz hol, mit és menyiért csinálják meg az orvosi alkalmasságit?

Figyelt kérdés
2018. jan. 19. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 8 ezredes fele volt s mindenhol megcsinálják.menj oda ahol a b t csináltad. Nekem A-E ig megvan
2018. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

102-es kódú orvosi alkalmasság kell hozzá. Akármelyik háziorvos megcsinálja, nekem ha jól emlékszem 7ezer forint körül mozgott. Semmi extra, ugyanaz mint a 101-es úrvezetői, ami B kategóriához kell:


-baboskönyv

-számok olvasása tábláról

-vizeletminta

-EKG

-vérnyomásmérés


kb ennyi ugrik be, de szerintem itt ki is merül a vizsgálat


Ezen kívül majd a munkavállaláshoz szükséges lesz még PÁV vizsgára is, amihez szintén szükségeltetik a 102 orvosi alkalmassági.

2018. jan. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem vérvételre is elküldtek, pl a cukorbetegség kizáró ok a hivatásos orvosinál
2018. jan. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem van cukorbeteg ismerősöm, aki ugyanúgy megkapta a hivatásost. Ezek szerint nálunk nagyon engedékenyek az orvosok :D
2018. jan. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom
2018. jan. 21. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!