Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » "Jó? Jó! Autósiskola" -...

"Jó? Jó! Autósiskola" - ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Egyetemistaként kedvezményes áron járhatnék tanfolyamra a fent említett autósiskolába, viszont nem hallottam még semmit róla, így pedig necces lenne belevágni. Valakinek esetleg volt már velük tapasztalata, esetleg rendelkezik bárminemű információval az oktatóikról?
2018. jan. 25. 05:19
 1/2 anonim válasza:

Szia! Valószínűleg Neked a válasszal már nem tudok segíteni, de hátha akadnak olyanok, akik ezt olvassák, és épp a Jó? Jó! Autósiskola melletti választáson gondolkodnak.


Én ELTE-s egyetemistaként szintén a kedvezményes ár miatt jelentkeztem a Jó? Jó! autósulihoz. A KRESZ oktatáson sok fontos dolog elhangzott, de ha nem ülsz le mellé otthon tanulni a könyvet - sőt még jobb, ha az online vizsgafelkészítő teszteket gyakorlod - akkor maga az oktatás szerintem kevés a sikeres vizsgádhoz. Szóval ebben a tekintetben mindenképp számítanod kell arra, hogy amit ott hallasz, arra még magadtól is rá kell majd gyúrnod az elégséges tudáshoz. Egyébként az órák hangulata nem volt rossz, ahogy a színvonal sem, de lehetett volna jobb is. Az autósulis ügyintézések is gördülékenyen mentek, az elsősegély tanfolyam elvégzéséhez is adtak lehetőséget, és nem kellett vészesen sokat várni a gyakorlati oktatás megkezdéséhez sem (3-4 hét). A gyakorlati oktatás minősége és az, hogy mennyire lesz jó a légkör az órák alatt, szerintem mindenekelőtt az oktatótól és tőled függ. Nekem összességében szerencsém volt, jó oktatót kaptam. Ugyanakkor több alap dolgot is kevéssé magyarázott el, és hiányzott még pár elvben kötelező dolog is.


Mindent egybevetve azt mondhatom, hogy nem kell aggódni, válaszd/válasszátok bátran a Jó? Jó!-s képzést, de kimagasló színvonalat és törődést ne várjatok.


Sok sikert a jogosítvány megszerzéséhez! :)

2019. szept. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Utolso? Ki volt az oktatom, meg szabad kerdeznem? Nekem Borbéy Gyula.
2020. júl. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!