Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van 1kis protekcióm egyik...

Van 1kis protekcióm egyik rokonom ismeri az 1ik autósiskola igazgatólyát, nemirom le hogy melyikét, és aztmondta hogy szól majd a vizsgabiztosnak mikor vizsgázom, de gondolom ha valami nagyot hibázok nem enged át, milegyen?

Figyelt kérdés
elég szarul megy a vezetés az utóbbi pár órámban, figyelmetlen vagyok, elszúrok mindent, igaz rátesz hogy minden 1es megtett méteren parázok, mert az oktatóm üvöltözik velem a kocsiba, még leis húzza az ablakot hogy mindenki halja. Nagyon ciki. félek a vizsgától, már azon is gondolkodtam hogy még megis kenem a vizsgabiztost, hogy tuti meglegyen, vagy?
2011. máj. 22. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért tennéd? Nem az a vizsga célja, hogy átmenjen mindenki, hanem az, hogy a hozzád hasonlóak, akik nem tudnak elég jól vezetni, azok megbukjanak. Neked az miért lesz jobb, ha átmész a vizsgán, aztán 2 hónap múlva pedig lesz egy baleseted?
2011. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
én már a helyesírásod miatt is megbuktatnálak :-o
2011. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Legjobb ha átmész egy türelmesebb oktatóhoz, ha parázol akkor ne ülj kocsiba mert akkor rosszabb lesz. A vizsgának az a lényege hogy kiszűrjék az olyanokat aki nem tud még egyedül vezetni oktatói segítség nélkül, szerintem ha van protekciód akkor azt intézd el hogy kaphass egy másik oktatót énis átéltem már ezt bár az oktatóm az inkább fél tőlem minthogy leugassa a fejemet, de ha jogos volt a leb@szás akkor az az volt. És vezetés közbe ne izgulj mert abból lesz a baj!!!!!
2011. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
A hozzád hasonlók miatt halnak meg sokszor ártatlan emberek. Ha még oktatóval se tudsz vezetni normálisan akkor mi lesz majd egyedül ? Ha tudod, hogy mi a hibád akkor miért nem változtatsz rajta ? Ha olyan nagy protekciód van akkor miért nem szereztél normális oktatót ? Ha kiabál miért nem cseréled le ? Miért nem beszéled meg az oktatóddal, hogy csak ront a helyzeten a kiabálása ? Szedd már össze magad. Gyakorolj családtaggal, vagy az igazgatóval ha jóba vagytok.
2011. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ha van egy kis protekciód, akkor inkább azt próbáld meg elintéztetni, hogy minél többet gyakorolhass. Menj át másik oktatóhoz, gyakorold addig a vezetést, amíg nem megy. Gondolom nem tudnál tükörbe nézni, ha miattad halna meg valaki (mert úgy ülsz autóba, hogy nem tudsz vezetni), vagy igen?
2011. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A vezetést felejtsd el, inkább tanulj meg helyesen és MAGYARUL írni!
2011. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

igazgatólyát???


Anyám borogass -.-

2011. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hát normális válaszokat nem kapok látom:)

a helytelen írás módom pedig a gyorsaságág számlájára írnám,hozzátenném helyesírásból 5-ös vagyok:)

2011. máj. 22. 22:15
 9/11 anonim válasza:
Nem tudom hányadik válaszoló vagyok : Csak megjegyezném, hogy utálom a hozzád hasonló embereket! Nem értem miért kell így gondolkodnod. Szinte minden válasz olyan volt, hogy csak jót akartunk. Tényleg megölhetsz bárkit ha nem tudsz vezetni! Erre annyi a reakció, hogy nincs normális válasz...Elhiszem, hogy sokaknak csak az tetszik ha azt írják amit hallani akar, de ebben a témában nem lesz aki melléd áll. Helyesírásról meg annyit, hogy nem hiszem el, hogy ötös vagy. Honnan tudjuk, hogy az nem protekcióval szerzett jegy ? Jobb lenne ha összeszednéd magad! Az én unokatesómat egy hozzád hasonló tinibalf.sz ölte meg az úton! Ezért is húz fel ennyire a hülyeséged.
2011. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A sietős gépelés miatt elgépelések fordulhatnak elő, nem pedig például egy birtokos személyjel elrontása.

"igazgatóLYA"

2011. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!