Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autóba szeretnék egy fedélzeti...

Autóba szeretnék egy fedélzeti kamerát milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
A lehető legolcsóbb kamerát keresem ami elég ha fel tud venni és van valamilyen használható felbontása.

2018. jan. 30. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Én akciókamerát vennék a helyedben!

Olcsó fedélzeti kamerák semmit nem érnek, vagy akad a képük vagy szemcsés vagy 380p-ben vesznek fel...stb..stb..


Igaz én Kodak akciókamerát használok de múltkor rám ijesztett mert nem akart bekapcsolni, így körülnéztem mégis mennyiért tudnék venni másikat ha meghalna és ezt a 2-őt néztem ki:


[link]


[link]


az utóbbit eléggé dícsérik

2018. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ja és ilyen a képe:

https://www.youtube.com/watch?v=uog1sZDtEHg&t=51s


ennyi pénzért szerintem teljesen jó... ha történik valami akkor jól látható képet kapsz bizonyítékként.

2018. jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 nemcso ***** válasza:
39%
...és mivel akksiról megy, ha zűrös pillanatban leáll,vagy cseréled közben az akksit, szólsz a másik autósnak, hogy bocs, ismételjük meg a veszélyes szitut, mert éppen nem vett a kamera. :(
2018. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
gondolom van a kocsiban szivargyújtó?!?!?!
2018. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 nemcso ***** válasza:
100%
De akkor vegyen direkt autós kamerát, ami pl. hirtelen fellépő G erőre is reagál, tudhat gps koordinátát rögziteni a felvétel mellé, kis méretű, tapadókoronggal, 3M-es ragasztóval akár a visszapillantó alá, mellé tehető, gyárilag olyan hosszú töltőkábele van, ami a kocsikárpit alatt elvezethető, van parkoló módja (mozgást érzékelve felvesz), stb.
2018. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ilyen leheto legolcsobb fele fajta. A nappali video meg meg akar mondhato elfogadhatonak is, viszont az esti teljes mertekben hasznalhatatlan. Ugyanakkor amig megvolt sajnos ugy alakult, hogy ketszer is belemjottek es lass csodat az en nagyon olcso kameram pont ugy gondolta, hogy pont amikor legjobban kellene, nem mukodik. 40-50 ezernel kezdodnek a hasznalhato autoskamerak, ha ez valakinek sok, akkor szerintem tobbet er egy normalis telefontarto, egy jo app es teloval videozni. Esetleg ahogy mar irtak egy olcsobb akciokamera.
2018. jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Ment a zöld pacsi
2018. jan. 30. 19:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Minek direkt autós kamera???? totál felesleges rá kidobni 50-70e forintot...


amit belinkeltem az 17e ft... kell mellé egy tartó amivel felrögzíti valahova és kész!

beszállsz, megnyomod a gombot és megy is a felvétel...

felesleges az is hogy magátol beinduljon.... s*ggem ne törölje ki esetleg? :D

2018. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 itozsi válasza:

Én egy ilyet használok közel egy éve, a célnak megfelel, tűrhető felvételt készít este is.

[link]

2018. jan. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!