Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne egy mtz550...

Mennyibe kerülne egy mtz550 festése?

Figyelt kérdés

Sziasztok, olyan kérdésem lenne, hogy mennyibe kerülne egy mtz550 lefestése munkadíjjal?

Már régóta gondolkozok, hogy le kellene festeni mert már eléggé kopott. Most elhatároztam magam. Ki mennyit fizetett a festésért?



#piros #festés #MTZ Belarusz
2018. febr. 3. 15:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hármas válaszoló vagyok. És én is "igazi" traktoros. (egy öreg 82-es,és egy 2003-as 820 néha boldog, néha nem boldog tulajdonosa)

Nem iróniából javasoltam az otthoni festést,hanem azért, mert mi is így oldottuk meg. A motorblokkot először brigéciollal átpermeteztük, mert nem is igazi MTZ amelyik nem veri az olajat legalább pár helyen, magasnyomású mosóval jól leverettük, (külső burkolatot, tükröket, lámpák, index, stb és a sárvédőket addigra már leszereltük). Sűrített levegő pisztollyal átfújtuk száradás közben, hogy a hézagokból, zugokból is kimenjen a víz. Teljes száradás után fülkeablakokra festőragasztó plusz fólia, aztán szépen átfújtuk a motor, váltó, fülke keret részt feketével. Amíg száradt, volt idő körberagasztani a gumikat, aztán festettük a kerekeket szürkére (előtte az is át volt drótkorongozva, hogy a pergő régi festék lejöjjön). Motortetőt, sárvédőket pedig a műhelyben fújtuk le külön. Annyiban tér el a gyári szín összeállítástól, hogy kerékleszedéssel nem szórakoztunk, így a kerekek belső oldala fekete lett.

2018. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

3. válaszoló. Bocsánat nem önre értettem a traktoros beszédet!

Köszönöm a részletes tájékoztatást!

Minden jót és "betegségben" mentes üzemórákat! :D

2018. febr. 3. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!