Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Másodjára is megbuktam forgalm...

Másodjára is megbuktam forgalmin. Szerintetek hagyjam abba a próbálkozást?

Figyelt kérdés

Először azért mert bár zöld volt a forgalmi lámpa, de én megálltam a lámpanal hogy elengedjem a gyalogosokat a zebranal, akiknek szintén zöld volt a lámpajuk. Most meg azért mert a stopnal volt egy kocsi elottem és úgy mentem H le lassítottam majd megálltam de pont úgy esett H a stop vonal előtt álltam meg szabályosan. Aztán az volt a vb baja H nem álltam mégegyszer, meg H azért álltam meg csak H ne menjek a kocsinak neki. Szerintem ez nem volt jogos mert a stopnal megálltam és belátható volt az út szét néztem meg egy gyalogost is elengedtem úgy mentem ki óvatosan.... szerintetek nagyon balfek vagyok?

25/L



2018. febr. 27. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, jól tudsz bánni az autóval, jól megy a vezetés, akkor biztos sikerülni fog.

Nekem 1996 óta van jogsim, a C kategórián olyan miatt húztak meg, azt hittem, dührohamot kapok.

És egy olyan fószer volt az oktatóm, akinek később lett jogosítványa, mint nekem, én napi szinten vezetek autót.

Mint kiderült, van olyan, hogy valakit meg KELL buktatni, mert valamit fel kell mutatni a vizsgabizottságnak.

Szóval ne feltétlenül magadban keresd a hibát.

2018. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, hogy neked is zöld, meg a gyalogosoknak is, csak akkor lehet, ha kanyarodsz. Ha viszont kanyarodsz, elősbbségük van a gyalogosoknak, tehát jogosan álltál meg. A kérdésedre válaszolva, ha már egy csomó pénzt kifizettél, próbálkozz tovább! Esetleg egy másik oktatóval.
2018. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 igen úgy volt hogy kanyarodni kellett volna jobbra..

Mentesegemul szolgáljon hogy 2 hétben egyszer kaptam egy óra időpontot hogy vezessek, plusz az oktatóm is leszar mindent sosem mondott el semmit.

Csak azt nem értem hogy miért kellett volna mégegyszer megálljak ha már egyszer megálltam a stopnal... mondjuk nem hagytam magam amikor kérdezte H milyen tábla volt . Mondtam H stop de még is álltam. Mondta hogy csak azért mert a kocsi előttem állt én meg beszóltam, hogy nem csak azért hanem.azert is mert stop volt és helyesen csináltam mert a vonal előtt álltam meg. Ő beszólt H honnan látom H ott vonal volt (kicsi hó esett) én meg mondtam H mert itt ülök elől és látszik meg a vonal... Mondta H hagyjuk azt hiszi ő jobban tudja a kreszt mint én. Mondtam neki flegman H jolvan, mert tudtam úgyis megbukok. Lehet ez volt a baj? Vagy amuyg is megbuktam volna?

2018. febr. 27. 13:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatod, mi lett volna, ha... de a vizsgabiztost provokálni, beszólni neki nem jó ötlet.Forgalmi vizsgán sokszor dedósan kell vezetni, nem elég szabályosan, a vizsgabiztosnak kell megfelelni, ami olykor idióta helyzetekhez vezet.

Feladni semmiképpen nem szabad, vizsgázz le.

2018. febr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia! Sikerült azóta? Engem második vizsgán azért húztak meg, mert nem álltam meg a zebra előtt (a gyalogos méterekre volt a zebrától és beszélgetett),lassítottam, ahogy tanultuk, utána parkolásnál túl közel mentem a szegélyhez. Ekkor mondta a vb, hogy ez neki túl veszélyes, megbuktam. Az oktatóm annyit mondott, hogy a gyalogosnak eszében sem volt lelépni, és azt majd megkérdezi a vb-től négyszemközt, hogy ezt hogy gondolta. Meg mondott még valamit, amire nem emlékszem, de abban is nekem adott igazat az oktatóm. Azóta nem merem újra megpróbálni.
2018. ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen szerencsére sikerült harmadjára:) úgyhogy ne keseredj el. Egyébként meg elárulom hogy sok múlik a vb-n. Mert hiába tudsz vezetni ha olyan kedve van meg fog húzni, ha jó a kedve akkor is átenged ha sokat hibázol. Én is így voltam elso két vizsgan sokkal jobban vezettem mint most utolsón mégis most engedtek át.
2018. ápr. 12. 05:59
 7/8 anonim válasza:
Gratulálok! Igen, a vb-n is sok múlik. Egy idős (66 éves) vb-t küldtek. Az oktatómmal beszélgettünk vizsga után, ő is ki volt akadva, de akkor ott nem mert szólni neki, látszott, hogy tart tőle. Köszi a bíztatást, lehet megpróbálom mégegyszer, de ha megint nem sikerül feladom.
2018. ápr. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem szabad feladnod. Ha egyszer elkezdted, akkor fejezd be!! Menni fog :) Csak addig nem sikerül valami, amíg meg nem csinálod. És ha nem adod fel meg fogod csinálni :) Amúgy van előnye is h nem megy át elsőre valaki.. én pl így sokkal jobban örültem neki és jobban értékelem ezt a sikert, mintha elsőre át mentem volna.
2018. ápr. 12. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!