Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csütörtökön vizsgázom, de...

Csütörtökön vizsgázom, de parkolni nem nagyon tudok?

Figyelt kérdés
Parkoláson kívül minden szépen megy. Mennyi esélyem van a sikeres vizsgára?
2018. márc. 3. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
62 százalék.
2018. márc. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

:D jó válasz volt :D


Nem a vizsga miatt aggódnék a helyedben. Hanem amiatt, hogy ha levizsgázol, utána hogy fogsz tudni parkolni.

2018. márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2018. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az oktatód erre mit mond???

Nekem az oktatóm nem is igazán értette a dolgot mert tolatva elsőre bárhogy simán beálltam,de szemből :S szóval a legkönnyebb ment a legnehezebben. Volt egy plusz órám vizsga előtt, és abba szinte csak ezt az egyszerű feladatot gyakoroltuk és utána gurultunk át a vizsgára.

2018. márc. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem sok esélyed van.


Mivel ha pl. parkolás közben felmész a járdára, akkor instant bukta van.

2018. márc. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem igazán értem miért kért még időpontot. Most hétfő kedd szerdán vezetek még... Csütörtökön meg vizsga. Hát sok reményt nem fűzök hozzá :(
2018. márc. 3. 15:32
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért küldenek egyszerre vizsgára benneteket.


Én csak akkor mehettem vizsgázni, mikor jobbra hátra, két autó közé, út szélén, egyhuzamban igazítás nélkül be tudtam parkolni!

1995. augusztus.

2018. márc. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne a vizsgán aggódj, ha át is mész hogy fogsz parkolni egyedül?:D


Ott nem lesz oktató aki belefékez meg segít kormányozni

2018. márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nemtudom utolsó. De én nem tartom ezt ilyen g..i viccesnek. Azt már igen, hogy egy kérdésre SEM tudsz válaszolni.
2018. márc. 5. 07:49
 10/13 anonim ***** válasza:

Elnézést szeretnék kérni, akkor válaszolok:


Vizsgán a manővereknél kétszer javíthatsz. Ha másodjára sem sikerül akkor megbuktál. Azt csak te tudhatod mennyire megy a parkolás és hogy 2-ből egyszer azért szokott -e sikerülni. Emellett más hibákat is véthetsz. Nagyjából 6 a tízhez az esélye hogy megbuksz, a nagy átlagot nézve, de mivel mondtad hogy nem tudsz parkolni, olyan 7-8/10 -hez saccolom a bukást. Számításaim szerint 25% esélyed van a sikeres vizsgára és 75% hogy megbukj.



De tök értelmetlen a kérdés, hogy lehet ilyet kérdezni hogy mennyi esélyed van a sikeres vizsgára? Ezt senki sem tudhatja. Sem az oktatódat, sem a leendő vizsgabiztost, sem a leendő útvonaladat és még azt sem ismerjük/tudjuk hogy hogyan vezetsz. Annyit tudok mondani hogy valószínűbb a bukás, mint hogy átmész, ha az átlagot tekintjük.

2018. márc. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!