Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy lehet eljutni Tiszaújváro...

Hogy lehet eljutni Tiszaújvárosból Miskolcra biciklivel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
el
2010. jún. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tekerni kell ;)
2010. jún. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tiszaújváros strand felé elindulsz, a város végén lesz majd bicikliút is, elhagyod a teszkót, mész-mész beérsz Sajószögedre, majd következik Nagycsécs, utána eldöntheted merre szeretnél menni. Vagy mész egyenesen Nyékládházán, Mályin keresztül és a Coránál fogsz kikötni. Vagy ha inkább a keleti rész felé mennél, Nagycsécs után befordulsz jobbra, Muhi felé, átmész a falun, majd Ónod, Sajólád, Alsózsolca, Felsőzsolca és ott is vagy.
2010. jún. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazából egyik út sem jobb mint a másik, a nyéki-mályi útvonal főút így sokat fognak rád dudálni. Viszont ha Muhi felé mész, sok érdekes személybe belefuthatsz :S. Alsózsolcán, de a többi falun is, nagyon sok a kisebbségi, de nem a normális fajta. :S
2010. jún. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A vonaton a biciklidnek is veszel jegyet.. :D

Egyébként úgy, ahogy az előző 2 hozzászóló már leírta. :)

2010. jún. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A főutat azt én is tudtam de elvileg azon nem szabad biciklizni egyáltalán szabályosan el lehet oda jutn?
2010. jún. 10. 12:39
 7/8 anonim válasza:

Most találtam:

[link]

Igaz, egy kicsit régi, de hátha találsz benne vmit.

2010. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor marad a falvakan keresztül, a muhi-i lehajtónál jobbra, majd egyenesen végig, 4 falun keresztül.
2010. jún. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!